wiadomości

stat

Gdzie kupić sprzęt do ćwiczeń w domu? Co najbardziej popularne

Wiele sklepów sportowych zostało zamkniętych, ale przyrządy do ćwiczeń w domu można zamawiać przez internet.
Wiele sklepów sportowych zostało zamkniętych, ale przyrządy do ćwiczeń w domu można zamawiać przez internet. fot. dolgachov/123rf.com

Dostawcy sprzętu sportowego, który można wykorzystać do ćwiczeń w domu, spodziewają się, że gwałtowny wzrost zainteresowania ich produktami dopiero nastąpi wraz z przedłużaniem się epidemii koronawirusa. Już wzrosło zainteresowanie przede wszystkim rowerami stacjonarnymi. Liczmy się z utrudnionym dostępem do sklepów. Te w galeriach są zamknięte i trzeba szukać otwartych poza centrami handolowymi. Można też skorzystać ze sprzedaży internetowej.Sklepy sportowe w TrójmieścieCzy masz w domu sprzęt do ćwiczeń?

tak i to całkiem sporo 35%
pojedyncze sztuki 42%
nie, nie korzystam z takich rzeczy 23%
zakończona Łącznie głosów: 165
W dobie pandemii koronawirusa lekarze zalecają aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, ale w pojedynkę, z unikaniem skupisk ludzi. Alternatywą lub uzupełnieniem dla podtrzymania formy mogą być treningi w domu. W związku z tym warto zadbać o asortyment przyrządów do ćwiczeń, które nam w tym pomogą.

Sprawdziliśmy, czy w sklepach jest już więcej chętnych, którzy kupują: hantle, maty, rowery stacjonarne, bieżnie, drążki czy skakanki?

- W związku z obecną sytuacją ludzie pozostają w domach jeszcze stosunkowo krótko, więc myślę, że zainteresowanie sprzętem do takich ćwiczeń jest dopiero przed nami. Już teraz pojawia się natomiast więcej zapytań dotyczących rowerów stacjonarnych - wyjaśnia nam Anna Domin z Sportsalon.pl.

Aktywność fizyczna a koronawirus. Co radzą lekarze?Jeśli zamierzamy uzupełnić swój asortyment lub w ogóle zacząć go budować, trzeba pamiętać, że większość stacjonarnych sklepów sportowych jest zamknięta dla klientów. Ogromna liczba z nich znajduje się bowiem w centrach handlowych, których działalność została obecnie ograniczona.

Trzeba zatem poszukać sklepów poza galeriami, bo one nadal mogą prowadzić sprzedaż. Innym rozwiązaniem są zakupy internetowe. Jest bogata oferta dostawców, którzy wyślą nam sprzęt kurierem lub w przypadku mniejszych gabarytów - do paczkomatu.

Sprzęt domowy do ćwiczeń - co i jak wykorzystać?Towary dostępne od ręki takie jak: hantle, drążki do podciągania, maty do jogi, skakanki, odzież czy gumy do ćwiczeń otrzymać można nawet na następny dzień. Sklepy wychodzą naprzeciw także tym, którzy wahają się, czy sprzęt zamówiony przez internet będzie im odpowiadał.

W związku z czasowym zamknięciem naszych sklepów stacjonarnych przedłużamy termin wymiany, zwrotu lub reklamacji towaru o czas utrzymywania się tej sytuacji - informuje sieć sklepów Decathlon.

Opinie (21) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl