stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Star Challenge (2 opinie)

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - pierwszy w północnej Polsce wyścig po schodach najwyższego budynku Pomorza! Areną zmagań będzie Olivia Star o wysokości aż 180 metrów. Liczba pięter zapiera dech w piersiach, a 723 schody do pokonania! To nie lada wyzwanie! 

Relacja z imprezy

Oprócz sportowych emocji oraz nowego wyzwania postanowiliśmy również zadbać o różnorodność kategorii.

STAR SPRINT - Wyścig z poziomu 0 na 34 piętro

STAR ULTRA - 100 pięter na 100 lecie Niepodległej Polski - Zawodnicy trzykrotnie pokonają trasę w górę pokonując łącznie ponad 100 pięter!

OCR GAMES - Bieg przeszkodowy w pigułce czyli dużo przeszkód na krótkiej industrialnej trasie! Na dystansie około 1200 metrów przygotujemy 9 specjalnych przeszkód dla pasjonatów biegów przeszkodowych. Trasa biegła będzie przez teren OBC.

TWÓJ TRUD MA ZNACZENIE!

Impreza ma niezwykły wymiar charytatywny - wszyscy startujący zawodnicy razem ufundują stypendia sportowe dla jednego z wychowanków domu dziecka w Oliwie! Im więcej nas będzie, tym lepiej!

Przeczytaj także

Archiwalne edycje imprezy

Opinie (2)

  • 69 zł? Serio? (1)

    Zarządcę OBC chyba już kompletnie po****ło. Ceny parkingów z kosmosu, ceny jedzenia jeżeli już jest jakiś lokal też z kosmosu, a teraz chcą 70 zł za to, żeby pobiegać po schodach! A to jedyna okazja żeby zobaczyć widok z góry, bo normalnie nie można się dostać na taras widokowy. Czas poszukać innego miejsca pracy...

    • 5 0

    • Ten bieg jest charytatywny, ale co ty możesz wiedzieć o pomaganiu jak tylko umiesz narzekać w internecie

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl