• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Strider Racing, czyli zawody na rowerkach biegowych (1 opinia)

Strider Racing to impreza rodzinna dla najmłodszych miłośników dwóch kółek. Na specjalnie przygotowanym torze, realizowane będą wyścigi na rowerkach biegowych w czterech grupach wiekowych od 2 do 5 lat. Czy jesteś zaawansowany czy początkujący - nie ma to znaczenia. Liczą się emocje i - co najważniejsze - każdy wygrywa. Aby były równe szanse dla wszystkich uczestników wyścigu, młodzi zawodnicy będą mogli się ścigać tylko na rowerkach Strider. Ci którzy nie posiadają swojego, będą mogli nieodpłatnie go wypożyczyć na czas swojego wyścigu. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji elektronicznej.

Relacja z imprezy

Wyścigi na balansowych rowerkach biegowych Strider, to początek cyklu imprez w Polsce. W zawodach biorą udział dzieci w wieku 2 (od 1,5) - 5 lat z całymi rodzinami. Organizatorzy chcą zaszczepić w maluchach rowerową pasję i zachęcić ich do poznawania świata z perspektywy dwóch kółek.
W ramach Bike Festiwal 2017, w dnaich 1 i 2 kwietnia dostępna będzie również Strefa Przygód Strider'a, z której będą mogły korzystać wszystkie dzieci, które chcą przetestować Stridery - najbardziej sportowe rowerki biegowe na świecie. Zapraszamy do testów na specjalnie wybudowany tor.

Baw się rodzinnie na Strider Racing
Baw się rodzinnie na Strider Racing mat. prasowe


Data i miejsce wyścigu:

Zawody odbędą się w niedzielę 2 kwietnia 2017 w godzinach od 13 do 15.
Adres: Gdańsk, ul.Żaglowa 11zobacz na mapie Gdańska

Nagrody:

Na zwycięzców poszczególnych wyścigów czekają puchary. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal i dyplom oraz weźmie udział w losowaniu gadżetów rowerowych.

Program:

Strefa Przygody Stridera:

- 10:00 - 16:00 - sobota i niedziela: Otwarta Strefa Przygody Stridera, zapoznanie się z rowerkami i sprzętem oraz rejestracja tych uczestników, którzy nie dokonali wcześniej zgłoszeń internetowych (w namiocie organizacyjnym Strider / przy torze).

Zawody na rowerkach biegowych "Strider Racing":

- 10:00 - 16:00 - niedziela: szczegółowy program godzinowy zostanie opublikowany po zamknięciu internetowej rejestracji uczestników, w dniu 27.03.2017. W przerwach między poszczególnymi wyścigami będą odbywać się testy sprzętów na torze oraz różne wystąpienia na scenie wg. programu Bike Festiwalu 2017.

Regulamin:

Odpowiedzialność

Pełną odpowiedzialność za dzieci ponoszą rodzice lub opiekunowie prawni, którzy wypełniają elektroniczny formularz zgłoszeniowy lub na miejscu wydarzenia akceptując regulamin zawodów i podpisując w ten sposób zgodę, iż każde dziecko startuje na odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego zgłaszającego dziecko do zawodów.

W trakcie uczestnictwa dziecka w wyścigu rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest pozostać w pobliżu trasy wyścigu, nie na trasie wyścigu. Na starcie powinny znajdować się tylko uczestniczące w zawodach dzieci w asyście rodzica/opiekuna.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zaginione w trakcie trwania zawodów. Rodzic/prawny opiekun zobowiązany jest do zapoznania się z powyższym regulaminem zawodów.
Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu oraz do wprowadzania uzasadnionych zmian w dowolnym momencie.

Baw się rodzinnie na Strider Racing
Baw się rodzinnie na Strider Racing mat. prasowe


Zasady udziału:

-W wyścigach mogą brać udział wyłącznie zawodnicy startujący na rowerkach biegowych Strider.
-Przed wejściem zawodników na tor wyścigowy rodzice muszą dokonać formalnego zgłoszenia udziału dziecka oraz podpisać oświadczenie.
-W trakcie rozgrywania zawodów rodzice nie mogą przebywać na torze.
-Obsługa może pomagać zawodnikom wyłącznie przy starcie z rampy. Na miejscu startu może przebywać tylko jeden rodzic.
-Rodzice nie mogą dotykać zawodnika ani rowerka przy starcie (zabronione jest popychanie rowerka na miejscu startowym).
-Każdy zawodnik ma prawo do co najmniej jednego okrążenia w ramach rozgrzewki oraz dwóch rund wyścigowych.
-Przydział do grupy w wyścigach eliminacyjnych oraz pozycja startowa uzależnione są od daty i godziny zgłoszenia.
-Przydział do grupy wiekowej odbywa się na podstawie wieku zawodnika w dniu rozgrywania zawodów.
-Format wyścigów bazuje na wieku zawodników. Jedna grupa wiekowa realizuje cały program zawodów - od spotkania z zawodnikami poprzedzającego wyścig aż do ceremonii wręczenia nagród. Po zakończeniu rywalizacji zawodnicy z danej grupy wiekowej opuszczają tor, a kolejna grupa wiekowa realizuje kolejne punkty programu - i tak dalej według tego samego schematu.
-Grupy wiekowe można łączyć w zależności od liczby zgłoszonych zawodników i/lub poziomu ich umiejętności.
-Rowerki muszą być odpowiednio dopasowane do danego zawodnika; ostateczną decyzję podejmuje kierownik zawodów.
-Nie dopuszcza się modyfikacji ramy ani widelca roweru:
- Wymagany jest standardowy rozstaw osi
- Wymagane jest standardowe miejsce montażu kół
-Dopuszcza się rowerki z kółkami, siodełkiem i kierownicą nabytymi w ramach doposażenia, jednak takie elementy podlegają uprzedniej kontroli przez kierownika zawodów.
-Każdy zawodnik musi mieć kask zgodny z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
-Nie dopuszcza się do udziału w wyścigu zawodników w klapkach lub sandałach (wymagane jest obuwie z zakrytymi palcami).
-Zaleca się, aby zawodnicy mieli na sobie odzież chroniącą przed ewentualnymi urazami, tj. długie spodnie, długie rękawy, ochraniacze na łokcie/kolana oraz rękawiczki rowerowe.

Grupy wiekowe:

2-latki na rowerkach 12"
3-latki na rowerkach 12"
4-latki na rowerkach 12"
5-latki na rowerkach 12"

Postanowienia końcowe

Opiekun wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka w tym także dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez organizatora SG Trade (StriderSports.pl) i współorganizatorów, włączając w to wysyłanie wiadomości mailowych zawierających treści organizatora, współorganizatorów i treści reklamowe sponsorów zawodów Strider Racing, Strider Cup, Strider Adventure Zone zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.883).
Opiekun wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z dzieckiem, a także wyniki z jego danymi osobowymi mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach promocyjnych organizatora, współorganizatorów i sponsorów cyklu zawodów Strider Racing, Strider Cup, Strider Adventure Zone.

>>>Zobacz jak wyglądają tego typu zawody w innych zakątkach Świata

Organizator:

Strider Bikes Polska
Oficjalna strona internetowa Strider Bikes Polska
>>>Aktualności wydarzenia na Facebooku
Mail: info@stridersports.pl
Tel. +48 606 493 004

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
Opłaty za udział w wyścigu:

Chcesz zapisać dziecko na zawody rowerowe Strider Racing?

1) Wypełnij formularz elektroniczny na stronie organizatora
2) Wpłać przelewem 20 zł / za startującego do wtorku 28 marca
(uwaga: liczy się data zaksięgowania pieniędzy na koncie)

Osoby, które nie zdążą się zarejestrować i uiścić wpisowego w wyznaczonym terminie mają szanse w wyjątkowych sytuacjach, dokonać tego do godziny 10:15 w dniu zawodów, po wcześniejszym poinformowaniu organizatora o zamiarze uczestnictwa w wyścigach pod nr +48 606 493 004. na min.24 godziny przed rozpoczęciem zawodów Strider Racing.

Dane do przelewu:
Bank Pekao S.A. O/Czarnków
Nr konta: 96 1240 3709 1111 0010 7160 2005
SG Trade (StriderSports.pl)
64-700 Czarnków, ul. Krzyżowa 5
NIP: 763-106-31-89
W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko oraz wiek startującego zawodnika.

Opinie (1)

 • co to za s**t, tylko na rowerkach waszej firmy i nie piszecie czy dajecie czy trzeba kupic rower i sprzedarz danych osobowych dziecka

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl