• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Strzelnice w Trójmieście. Gdzie i za ile?

Damian Konwent
4 czerwca 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 

Trójmiasto jest bogate w strzelnice. W wielu z nich stanowiska można rezerwować o dowolnej porze, a koszt zazwyczaj uzależniony jest od liczby nabojów. Cena za strzał zaczyna się od 1,5 zł, a w zależności od wybranej broni może być nawet 10 razy wyższa. Sprawdź, gdzie możesz postrzelać.Kalendarz imprez na weekend 5-6 czerwca 2021Jak często odwiedzasz strzelnice w Trójmieście?

W Trójmieście nie brakuje strzelnic. Wszystkie oferują szeroką gamę broni do wyboru, zatem każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przeznaczone są zarówno dla zawodowców, którzy mają specjalne pozwolenie, ale również i dla amatorów, którzy mogą wybrać się w celu rekreacyjnym.

Ciekawą ofertę prezentuje Gdańskie Centrum Strzeleckie przy ul. Jaśkowa DolinaMapka. Otwarte jest w godz. 10-20 od poniedziałku do piątku, a także od 10 do 15 w soboty. Do wyboru mamy strzelnicę interaktywną (od 50 zł za godz.), strzelnice sportowe (od 1,5 zł do 15 zł za strzał w zależności od wybranej broni) oraz strzelnice myśliwskie, na których za strzelanie zapłacimy od 10 zł. Na miejscu można się także zapisać do klubu, związany z tym koszt: 100 zł za miesiąc. Członkostwo zapewnia preferencyjne ceny.

Strzelnice w Trójmieście. Sprawdź wszystkie ofertyW Chwaszczynie warto odwiedzić strzelnicę Tajfun. Godziny jej otwarcia dostosowane są do klientów. Można umówić się o dowolnej porze, dzwoniąc pod numer telefonu 576-555-279. Do dyspozycji jest osiem stanowisk do strzelania stacjonarnego oraz dynamicznego, dostępny jest także instruktor. Broń dobierana jest w zależności od preferencji klientów, a koszt uzależniony w całości od liczby strzałów. Za 45 strzałów zapłacimy 160 zł, za 75 strzałów 230 zł, a 115 strzałów to koszt 320 zł. W Tajfunie prowadzone są także szkolenia strzeleckie oraz zajęcia z zakresu technik interwencyjnych i samoobrony.

Strzelnica Tajfun. Sprawdź dostępne bronieCentrum Strzeleckie Tarcza Gdynia przy ul. Źródło Marii 45aMapka to kryty obiekt o powierzchni 500 m kw., w którym znajdują się trzy strzelnice. Do dyspozycji są: pistolety, karabinki, strzelby, pistolety i karabiny maszynowe. Za korzystanie z nich zapłacimy 50 zł. W pakiecie mamy od 5 do 15 strzałów w zależności od broni. Z własną bronią można też wynająć całe stanowiska, a godzinna obecność instruktora to 30 zł. Strzelnica jest otwarta 24 godziny na dobę, ale trzeba dokonać rezerwacji pod numerem telefonu 534 510 000. Tarcza organizuje ponadto spotkania z weteranami (gościli na nich m.in. polscy żołnierze, którzy walczyli w Kambodży) i prowadzi klub strzelecki.

Strzelnica Tarcza. Sprawdź dostępne bronieTrójmiejskie strzelnice są bogate w wybór broni. Trójmiejskie strzelnice są bogate w wybór broni.

Można wybrać się także na strzelnicę MoST przy ul. Chwaszczyńskiej 194Mapka w Gdyni, którą można odwiedzać w poniedziałki w godz. 17-21 i w soboty od 12:30 do 20. Umawiać się można także pod nr. tel. 539 771 451. Wynajem toru z bronią obiektową zaczyna się od 40 zł, a z własną - od 25 zł. Istnieje również możliwość przeprowadzenia treningu z instruktorem. Cena to 100-200 zł w zależności od jego rodzaju. Zakupić można także pakiety strzeleckie. W zależności od rodzaju broni koszt waha się od 100 do 495 zł.

Strzelnica MoST. Sprawdź dostępne bronieW Gdyni dostępna jest również strzelnica Stowarzyszenia Strzeleckiego Walther przy ul. Witomińskiej 34Mapka. Do wyboru mamy: pistolety, karabinki sportowe, pistolety maszynowe, karabiny, karabinki i strzelby. Ceny jednego naboju zaczynają się od 1,8 zł.

Stowarzyszenie Strzeleckie Walther. Sprawdź dostępne bronieZ kolei Gdańska Szkoła Strzelectwa w Kolbudach prowadzi indywidualne lekcje strzelania z broni palnej. Wiąże się ona z wydatkiem ok. 200-300 zł. Koszt jest niższy przy większej grupie. W cenie lekcji uwzględnione są wszystkie dodatkowe koszty: dojazd i czas pracy instruktora (1-1,5 h), wstęp na strzelnicę, zużyte tarcze, zużycie broni oraz jej czyszczenie i konserwacja.

Strzelanie z broni palnej nową modą? Materiał archiwalny z 2014 roku.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (281)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Liga Harpagana etap 2

impreza na orientację, trening

Mikołajki na rolkach

bal, dancing, pokaz

Mikołajkowe Rollerdisco

dancing, zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane