wiadomości

stat

Studenci "szczytowali" w ramach MedykaliówPokonali siedmiopiętrowy budynek (i nie tylko) w wyścigu o rubasznej nieco nazwie "Szczytowanie". To wszystko na cześć Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w ramach corocznych Medykaliów.Na wyścig do budynku CBM (Collegium Biomedicum) przy ul. Dębinki 1 zobacz na mapie Gdańsk przybyło ponad 20 studentów i studentek, którzy przecież doskonale zdają sobie sprawę, czym grozi bieg na siódme piętro. Jednak to ich nie zraziło, bo w tym tygodniu najbardziej liczą się Medykalia i dobra zabawa.

Ponadto na każdym piętrze był niewielki przystanek, na którym uczestnicy wykonywać musieli zadania wymyślone przez organizatorów. I tutaj było bardzo ciekawie, bo każde piętro to nowe zadanie. Nie obyło się bez slalomu z minikijem do hokeja w alkogoglach czy minipiwnego ping-ponga.

Organizatorzy zadbali o nagrody dla najlepszych "biegaczy", którzy w tym roku zgarnęli za I miejsce - tablet, za miejsce drugie przyznano dmuchane zwierzaki do pływania, natomiast za trzecie miejsce studenci otrzymali kupony i karnety.

Collegium Biomedicum (w skrócie CBM, a dawniej IBM-Instytut Biologii Medycznej), bo tak nazywa się jeden z największych budynków wchodzących w skład Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z roku na rok podczas Medykaliów służy on jako budynek, w którym zawsze się coś dzieje, a to ze względu na to, jak ważną funkcję odgrywa wśród studentów, zwłaszcza tych z pierwszego roku, którzy odbywają tutaj większość zajęć.

Opinie (12) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl