• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Swing i Blues w Konsulacie Kultury

Zarezerwujcie sobie czas na zimowy weekend poświęcony bluesowi. W pierwszy weekend grudnia odwiedzi nas w Trójmieście Stef Rosen, który znany jest z wielu festiwali bluesowych zarówno tych muzycznych jak i tanecznych. Zwiedził i roztańczył sale taneczne w wielu krajach Europy, a już w grudniu odwiedzi Gdynię.

mar 15

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
mar 22

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 39 zł
Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o Stefano, zachęcamy do odwiedzenia jego strony internetowej albo posłuchania jego twórczości w serwisie Youtube.

Koncertowi Stefano towarzyszyć będzie potańcówka bluesowa, ponieważ wydarzenie jest współorganizowane wraz ze szkołą Harlem Beats, która prowadzi kursy swingu i bluesa, solo oraz w parach w Gdyni i Gdańsku. www.harlembeats.pl lub na FB: Harlem Beats.
Sobotni koncert jest częścią weekendowych warsztatów Blues Essentials Winter Edition.

PLAN WIECZORU:
20:00 - 20:30 - wprowadzenie do bluesa solo (otwarta lekcja w cenie biletu)
20:45 - start koncertu
22:45 - DJe Harlem Beats dalej dla Was grają

Pamiętajcie, że po dwóch setach Stefano potańcówka się nie kończy, gdyż lecimy dalej i puszczamy muzykę do tańca.

W ramach wydarzenia BLUES ESSENTIALS WINTER EDITION zachęcamy również do wzięcia udziału w innych zajęciach i wykładach dot. bluesa!
Początkującym polecamy m.in. piątkowe zajęcia Jak tańczyć bluesa nie znając figur?, które poprowadzą Konrad i Agnieszka, założyciele Harlem Beats (18:00 - 19:30 w YMCA, blisko Konsulatu Kultury), pozostałe koncerty Stefano (np. w niedzielę w Gdańsku, czy w piątek w Blues Clubie, ponieważ Stefano ma szeroki repertuar :)
Można też wpaść na wstęp do bluesa na tydzień przed wydarzeniem ;)

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl