Wydarzenie

stat

Sztafeta Nadziei 2018

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 - 17 marca 2018
miejsce:

Galeria Bałtycka  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 141
bilety:
wstęp wolny

16-17 marca 2018 roku w centrum handlowym Galeria Bałtycka odbędzie się wielka akcja charytatywna Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci Sztafeta Nadziei.Już po raz 9 nie tylko sportowcy ale również wolontariusze non stop przez 24 godziny będą aktywnie wspierać hospicjum jeżdżąc na rowerach stacjonarnych i biegając na bieżni, a także biegać dookoła Galerii przez całą dobę.

Przez całą dobę będzie trwała walka ze swoimi słabościami a każdy przebyty kilometr zostanie wsparty finansowo przez zaprzyjaźnione firmy.

24 godziny ogromnego wysiłku, bólu czy cierpienia są bardzo symboliczne, chcemy pokazać, że przez całą dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku pracownicy Hospicjum poświęcają swój czas opiekując się i pomagając śmiertelnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

W trakcie "Sztafety Nadziei" będzie prowadzona zbiórka funduszy, zobaczycie naszych radosnych wolontariuszy zachęcających do wrzucenia kilku złotych do puszek. Zachęcamy wszystkich do wpierania naszej działalności.

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów. Można połączyć przyjemne z pożytecznym, oprócz świetnej zabawy zrobić również coś dobrego dla innych wesprzeć bezbronne i śmiertelnie chore dzieci, spełnić ich przyziemne marzenia o braku bólu, cierpienia i lepszej jakości życia.

START 16 marca godz. 17.00
META 17 marca godz. 17.00

Zapraszamy Wszystkich serdecznie do kibicowania.
Koncert Star Wars: Nowa Nadzieja z muzyką na żywo
paź 12

piątek, godz. 20:00 - 22:30

Gdańsk Sopot,
bilety 149 - 259 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia