Imprezy i wydarzenia

Sztafeta Nadziei 2018

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 - 17 marca 2018
miejsce:

Galeria Bałtycka  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 141
bilety:
wstęp wolny

16-17 marca 2018 roku w centrum handlowym Galeria Bałtycka odbędzie się wielka akcja charytatywna Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci Sztafeta Nadziei.Już po raz 9 nie tylko sportowcy ale również wolontariusze non stop przez 24 godziny będą aktywnie wspierać hospicjum jeżdżąc na rowerach stacjonarnych i biegając na bieżni, a także biegać dookoła Galerii przez całą dobę.

Przez całą dobę będzie trwała walka ze swoimi słabościami a każdy przebyty kilometr zostanie wsparty finansowo przez zaprzyjaźnione firmy.

24 godziny ogromnego wysiłku, bólu czy cierpienia są bardzo symboliczne, chcemy pokazać, że przez całą dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku pracownicy Hospicjum poświęcają swój czas opiekując się i pomagając śmiertelnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

W trakcie "Sztafety Nadziei" będzie prowadzona zbiórka funduszy, zobaczycie naszych radosnych wolontariuszy zachęcających do wrzucenia kilku złotych do puszek. Zachęcamy wszystkich do wpierania naszej działalności.

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów. Można połączyć przyjemne z pożytecznym, oprócz świetnej zabawy zrobić również coś dobrego dla innych wesprzeć bezbronne i śmiertelnie chore dzieci, spełnić ich przyziemne marzenia o braku bólu, cierpienia i lepszej jakości życia.

START 16 marca godz. 17.00
META 17 marca godz. 17.00

Zapraszamy Wszystkich serdecznie do kibicowania.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem