• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina

Już 28 maja w Gdańsku odbędzie się kolejny z campów "Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina". Partnerem wydarzenia został Trefl Sopot!

Projekt "Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina" to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. W ERGO ARENIE 65 par (rodzic/opiekun - dziecko) weźmie udział w wyjątkowym treningu poprowadzonym przez sportowych gigantów. Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę. Zasady ostatniej z wymienionych dyscyplin przybliżą nasi zawodnicy, którzy będą obecni podczas wydarzenia! Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie campu będzie czekał konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim "skills challenge". Dla wszystkich uczestników nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki.

Ambasadorami projektu "Szyjemy sport na miarę - sportowa rodzina" są:

Cezary Trybański - reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.
Krzysztof Ignaczak - wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
Marcin Lijewski - jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych - Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.

Zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl