• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Taniec Jazz/Modern z Krystianem Hintzke

Zapraszamy na zajęcia z tańca JAZZ/MODERN dla młodzieży i dorosłych ! Zajęcia poprowadzi tancerz ściśle związany z teatrem - Krystian Hintzke. 

- Jazz 14-17 lat | czw. 19.00
- Jazz pocz. | śr. godz. 20.00
- Jazz śr. zaaw. | pon. 20.00

Zajęcia odbywają się w Akademii Artystyczna, Gdańsk, Oliwa/Przymorze i trwają 60 min.

Zapisać można się przez stronę:
https://akademiaartystyczna.com/grafik/

Krystian Hintzke, tancerz, choreograf, instruktor tańca jazzowego z międzynarodowymi uprawnieniami trenerskimi. Wszechstronny tancerz Teatru Młodych, na co dzień ściśle związany z Akademią Artystyczną w Gdańsku.

Warsztat oraz umiejętności zdobył pod okiem Magdaleny Nitka. Ponad to swoją wiedzę oraz umiejętności trenerskie pogłębiał u różnych pedagogów oraz choreografów w Polsce i na Świecie m.in w prestiżowym Milenium Dance Complex w Los Angeles.

Krystiana cechuje wszechstronność taneczna. Posługuje się techniką: tańca klasycznego, tańca jazzowego, tańca modern, street dance, elementami akrobatycznymi. Kiedy tworzy uwielbia czerpać z różnych stylów tańca oraz kultur tanecznych. Nieobcy również jest jemu taniec z ogniem czy podniebny teatr akrobatyczny (aerialhoop, taniec na linach)
Kiedy tańczy, wkłada w to całe swoje serce. Zachwyca dynamiką, pięknymi skokami, a przede wszystkim autentycznością. Poprzez taniec wyraża emocje, którymi budzi w ludziach wrażliwość. W pracy z ludźmi stara się im przekazywać dalej wszystkie dary jakie zostały w nim złożone.

Krystiana możecie zobaczyć w deskach teatrów. Tańczył w Spektaklu ŻycieNie, Musicalu Oliver Twist i Król Lew, Spektaklach Teatru Ulicznego z Ogniem Krańce i Lustro, MUSICALU CO TY POWIESZ oraz MUSICALU KOSMOS, który aktualnie jest w trasie po Polsce. Tańczył  wielokrotnie m.in w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, CKK Jordanki w Toruniu, Teatrze Muzycznym w Poznaniu czy Filharmonii Kaszubskiej

Ponad to jak tancerz i choreograf stale bierze udział w projektach realizowanych przez Teatr Młodych m.in. tańczył w oprawach artystycznych pokazów mody, festiwali, otwarć budynków i eventów, realizował reklamy, nagrania promocyjne czy tańczył w pokazach tańca z ogniem Fireshow.


 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 - 225 zł
50-145-225
mar 1

piątek, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 65 zł

w każdy poniedziałek (do 17.06), godz. 18:00

bilety 50-145-225 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl