Aktywnie po godzinach - oferta

Taniec Jazzowy z Krystianem Hintzke | Akademia Artystyczna

Organizator Akademia Artystyczna mapa
Miejsce Gdańsk, al. Grunwaldzka 355
Grupa wiekowa młodzież, dorośli
Informacje dodatkowe wejscie na kartę multisport
www https://akademiaartystyczna...
Termin Cena
  • do 24.06.2022 - piątki, godz. 18:00
  • od 110 do 270za karnet
  • do 22.06.2022 - środy, godz. 19:00
  • od 110 do 270za karnet

Zapraszamy młodzież i dorosłych na zajęcia z tańca jazzowego w Akademii Artystycznej w Gdańsku. Zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek w bloku: Technika Jazzowa, Jazz Choreo, Stretching i prowadzone są przez Krystiana Hintzke. Na zajęciach można uczęszczać zarówno w ramach całego bloku, jak również pojedynczych zajęć. Zapraszamy!

ŚRODA:
19:00 - 20:00 | Technika Jazzowa
20:00 - 21:00 | Jazz Choreo
21:00 - 22:00 | Stretching

PIĄTEK
18:00 - 19:00 | Technika Jazzowa
19:00 - 20:00 | Jazz Choreo Basic
20:00 - 21:00 | Stretching (Monika Rudnicka)


ZAPISY:
tel. 797 125 216
recepcja@akademiaartystyczna.com
lub przez formularz na stronie:
https://akademiaartystyczna.com/grafik/

_______________________________________________________________________

Krystian Hintzke, tancerz, choreograf, instruktor tańca jazzowego z międzynarodowymi uprawnieniami trenerskimi. Wszechstronny tancerz Teatru Młodych, ściśle związany z Akademią Artystyczną.

Warsztat oraz umiejętności zdobył pod okiem Magdaleny Nitka. Ponad to swoją widzę oraz umiejętności trenerskie pogłębiał u różnych pedagogów oraz choreografów w Polsce i na Świecie m.in w Milenium Dance Complex w Los Angeles.

Krystian tańczył w Spektaklu ŻycieNie, Musicalu Oliver Twist i Król Lew, Spektaklach Teatru Ulicznego z Ogniem Krańce i Lustro, MUSICALU KOSMOS oraz MUSICALU CO TY POWIESZ. Ponad to stale bierze udział w projektach realizowanych przez Kolektyw Aka Artyst m.in. tańczył w oprawie artystycznej pokazu mody Mariacka 2018 czy pokazach Fireshow.
_______________________________________________________________________

TANIEC JAZZOWY jest tańcem piękna, estetyzmu oraz silnego ciała. Nade wszystko jest połączeniem niesamowitej wrażliwości i mocnej techniki. Ponad to jest to styl, który nie zna granic i wbrew pozorom jest stworzony dla każdego.

Tutaj nie brakuje emocji i kreatywności. A to wszystko nabywamy przy treningu kształtującym elastyczność, rozciągnięcie, skoczność, piękną sylwetkę, jak również siłę, wytrwałość oraz dyscyplinę. Na zajęciach uczymy techniki tańca klasycznego, silnych podstaw tańca jazzowego, modern’u.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl