• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Tego prezentu nie da się zapomnieć

20 czerwca 2024 
Opinie (11)
 • Niezapomniane emocje przy maksymalnym bezpieczeństwie - to cechuje tunel aerodynamiczny Maxfly.
 • Niezapomniane emocje przy maksymalnym bezpieczeństwie - to cechuje tunel aerodynamiczny Maxfly.
 • Niezapomniane emocje przy maksymalnym bezpieczeństwie - to cechuje tunel aerodynamiczny Maxfly.

Szybko rośnie zainteresowanie niebanalnymi prezentami, do jakich na pewno zalicza się lot w całkowicie przeszklonym tunelu aerodynamicznym Maxfly stojącym przy ul. Żaglowej 4Mapka (przy wjeździe do Amber Expo). Z okazji zakończenia roku szkolnego specjalną promocję przygotowano dla osób poniżej 15. roku życia, które podniebne emocje będą mogły poczuć za cenę o 30 proc. niższą.Jak się bawić, to na całego! Lot w tunelu aerodynamicznym może nie jest najtańszym prezentem, ale każdy, kto miał okazję zaznać tej przyjemności, potwierdzi, że na pewno niezapomnianym. Zapotrzebowanie na taką rozrywkę jest tak duże, że w całej Polsce powstają kolejne obiekty tego typu. Następny tunel Maxfly zimą stanie już w Poznaniu.

Jeden z pierwszych i stale udoskonalanych mieści się w Gdańsku, przy stadionie Polsat Plus Arena. I właśnie uruchamia 1 lipca 2024 r. ciekawą promocję, dzięki której najmłodsi będą mogli skorzystać z atrakcji znacznie taniej.

Tu zamówisz voucher na loty w tunelu aerodynamicznym w Gdańsku- Z okazji zakończenia roku szkolnego chcemy zaoferować zniżkę 30 proc. dla wszystkich, którzy nie ukończyli jeszcze 15. roku życia. Dzięki temu będą mogli rozpocząć wakacje w niezapomnianym stylu, a pozytywne emocje zostaną w nich na zawsze. Wszyscy nasi goście zgodnie podkreślają, że to niezapomniany prezent - podkreśla Piotr Makowski z Maxfly.
To właśnie tunel Maxfly pozwala na komfortową obsługę zainteresowanych lataniem przez okrągły rok. Dzięki zastosowaniu pionierskich rozwiązań przez Firmę Maxfly i GZRM - także producenta tuneli aerodynamicznych - klienci mogą korzystać z najwyższego w kraju tunelu z całkowicie przeszkloną strefą lotu.

Lot w komfortowych warunkachWiadomo, że lot w tunelu aerodynamicznym to nie tylko wielka radość, ale często także adrenalina. Dlatego Maxfly stosuje pionierskie rozwiązania, które pozwalają klientom na lot w maksymalnie komfortowych warunkach.

- Jako jedyni na rynku od dekady stosujemy w pełni profesjonalne kaski z szybą, a nie kask otwarty z goglami. Ten typ kasków daje maksymalny komfort oddychania podczas lotu dla dzieci oraz dorosłych. Nasz tunel został bowiem stworzony głównie z myślą o osobach początkujących, zaczynających przygodę ze skydivingiem - podkreśla Piotr Makowski z Maxfly.
Nad komfortem wszystkich gości czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy są też doświadczonymi spadochroniarzami, ale wcale nie trzeba wiązać swojej przyszłości ze skydivingiem, by dobrze bawić się, unosząc się w powietrzu.

Nauczymy latać każdego w wieku od 4 do 99 lat!

 1. Nie narzucamy terminu realizacji przy zakupie.
 2. Bilet standardowy ważny jest dwa lata, a VIP bezterminowo!
 3. Wykorzystanie w Gdańsku, Bydgoszczy lub Poznaniu (od zimy 2024 r.).
 4. Wysyłka online przy płatności p24 i BLIK w 2 minuty!
 5. Doskonały pomysł na każdą okazję, polecany w 100 proc. (Voucher wysyłamy bez kwoty zakupu, a w odpowiednim polu możesz wpisać życzenia).

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (11)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Górna Radunia, popołudniowy spływ kajakowy z ogniskiem i biesiadą (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne, regaty, rajd / wędrówka

31. Lato Teatralne: Warsztaty tańca izraelskiego

warsztaty, kurs tańca

Poniedziałkowa wędrówka po regionie: szmaragdowe Jezioro Głębokie

25-40 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum

Najczęściej czytane