wiadomości

Tiger Gym liczy już osiem klubów

Tak wygląda część do ćwiczeń stacjonarnych w Tiger Gym na Suchaninie.
Tak wygląda część do ćwiczeń stacjonarnych w Tiger Gym na Suchaninie. fot. Krzysztof Mystkowski/KFP

Sieć klubów Tiger Gym ma już osiem lokalizacji w Trójmieście i okolicach. W weekend został otwarty obiekt na Suchaninie, przy ul. Zygmunta Noskowskiego 1 zobacz na mapie Gdańska. A to nie koniec. W tym roku do dyspozycji ćwiczących będzie także nowy obiekt w Sopocie, gdzie dotychczas nie było tej największej trójmiejskiej marki fitness.Tiger Gym Suchanino, podobnie jak pozostałe kluby marki Tiger Gym, wyposażony jest w profesjonalny sprzęt. W klubie można nie tylko oddać się ćwiczeniom na maszynach stacjonarnych, z wolnymi przyrządami lub wybrać się na zajęcia fitness, które pozwalają pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale także zrelaksować się i nabrać sił witalnych. Takie możliwości daje zaplecze odnowy biologicznej, oferujące saunę, jacuzzi oraz solarium.

Jednorazowe wejście do obiektu kosztuje 35 zł. Za miesięczną kartę open, obejmującą wejścia bez ograniczeń do siłowni, sali kardio, na zajęcia taneczno-ruchowe, spinning, jacuzzi i sauna zapłacimy 125 zł. W tym wypadku umowa jest bezterminowa, ale zawiera dodatkowo jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 100 zł. Natomiast za karnet complex za miesiąc zapłacimy od 139 do 159 zł.Tiger Gym to największa i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Trójmieście. Wszystkie dysponują przestrzennymi wnętrzami oraz nowoczesnym sprzętem. Do dyspozycji ćwiczących są instruktorzy. Do tego sieć oferuje dużą ilość zajęć ruchowych oraz możliwość ustalenia indywidualnego planu treningowego, dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta.

Nowy Tiger Gym na Suchaninie.
Nowy Tiger Gym na Suchaninie. fot. Krzysztof Mystkowski/KFP

Opinie (45) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl