• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Total experience - saunowy wieczór głębokiego relaksu

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR SAUNOWY TOTAL EERIENCE! Pragniemy zafundować Wam jesienne odprężenie i wyciszenie. Dzięki temu będziecie spokojni, oczyszczeni i pełni energii.

Prowadzący: Lech Szemraj

Gość specjalny:  Anna Konieczna  wieloletnia saunamistrzyni, która dzieli się w saunie ze swoimi gośćmi duszą i sercem. Serwuje niesamowite rytuały, przy użyciu własnoręcznie zebranych plonach, podawanych w formie naparu czy dymu.

W PROGRAMIE:
Cztery rytuały relaksacyjne:
Szarlotkowy Raj
Jesienny spacer
Deszczowe odprężenie
Rozgrzewająca herbata

Dodatkowo:
Peeling na bazie dyni
Maska do włosów na bazie dyni
Ciepłe, ziołowe napary
Lekkostrawne przekąski

TOTAL EERIENCE:
Ceremonia Total Experience to rytuał, w trakcie którego uruchamiasz zmysły i czerpiesz przyjemność całym ciałem, nie wzrokiem jak podczas innych seansów saunowych. Wykonywany na niższej temperaturze pieca niż zazwyczaj. Trwa około 20 minut. Relaksować Cię będą kadzidła, dymy, napary z ziół i olejki. W trakcie ceremonii sauna jest wietrzona, aby schłodzić atmosferę i dostarczyć świeżego powietrza przed kolejnymi doznaniami zapachowymi. Całość umila relaksacyjna muzyka.
 
DODATKOWE INFORMACJE:
Prosimy o przynoszenie minimum 2 dużych ręczników.
Pomiędzy rytuałami podczas relaksu w strefie wypoczynku zaserwujemy delikatne przekąski i ziołowe napary.

Dołącz do naszego Wieczoru Saunowego i pozwól swojemu ciału i umysłowi na pełną regenerację. Zadbaj o siebie w wyjątkowy sposób i doświadcz pełni relaksu w magicznym otoczeniu naszej sauny. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Zapraszamy Serdecznie!
 
BILETY:
 
139 zł Klubowicze
189 zł osoby spoza klubu
 
BĄDŹ PIERWSZY I ZŁAP RABAT!
DO 13 PAŹDZIERNIKA BILETY 15% TANIEJ!

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl