• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trening Mud Max

9. kwietnia miłośnicy biegów z przeszkodami w Trójmieście, po raz kolejny będą trenować do ekstremalnego wyzwania Mud Max, który już 23. kwietnia odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie ma charakter otwarty i każdy, kto chce popracować nad swoją kondycją, siłą i sprawnością, może wziąć w nim udział.

Gościem specjalnym treningu będzie Artur Siódmiak - reprezentant Polski w piłce ręcznej, uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009. Zajęcia poprowadzi drużyna BigYellowFoot Adventure Team, która w poprzedniej edycji Mud Max zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych drużyn.

Podczas treningu, poza bieganiem w terenie, uczestnicy będą pracować nad swoją siłą, zmierzą się z wybranymi przeszkodami oraz powalczą o nagrody i niespodzianki związane z Mud Max. Jak zapowiada organizator i prowadzący Grzegorz Brandt, zajęcia będą dostosowane poziomem do wszystkich uczestników, będąc jednocześnie sporym wyzwaniem dla każdego, niezależnie od kondycji i przygotowania fizycznego.

Trening rozpocznie się 9. kwietnia o godz. 11:00 na parkingu pod sopocką Operą Leśną i odbędzie się na terenie okolicznych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu. W 2016 roku odbędą się jeszcze trzy edycje. Już teraz można zapisywać się na nie poprzez stronę organizatora www.mudmax.pl.

Więcej szczegółów dotyczących treningu dostępnych będzie na facebookowym profilu BigYellowFoot: www.facebook.com/bigyellowfoot/

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl