• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trening aktywizujący i Nordic Walking

Jest unikalną kombinacją slow joggingu, treningu stabilizacyjnego i stretchingu. Jeżeli myślisz o poprawie swojego stanu zdrowia, samopoczucia, kondycji fizycznej lub sylwetki, to zajęcia dla Ciebie. Oprócz tego treningi są okazją do spotkań z innymi pozytywnymi ludźmi w sprzyjającej integracji atmosferze. Prowadzone przez doświadczonego trenera Łukasza Marszałkowskiego z Get Active.

w każdą środę (do 29.05), godz. 11:00 - 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 20.06), godz. 17:00 - 17:55

Gdańsk, Pilotów 2
Wstęp wolny
Suchanino
Poniedziałek godz. 10:00 - 11:30 (Grupa Średnio Zaawansowana)
Środa godz. 18:30 - 20:00 ( Grupa Seniorzy / Podstawowa)

Nordic Walking
Zapraszamy na zajęcia, które pełnią funkcję rekreacji ruchowej, polegającej na marszach ze specjalnymi kijami. Nordic Walking wspomaga rozwój siły i wytrzymałość ramion, przyczynia się do nasilenia procesów redukcji tkanki tłuszczowej. Ponadto wzrasta stabilność przy chodzeniu i co ważne dla osób ze słabszymi stawami i mięśniami, redukuje nacisk odciążając stawy kolanowe, biodrowe oraz kręgosłup. Zajęcia są dostosowane do wieku i możliwości uczestników zajęć. Prowadzone przez doświadczonego trenera Łukasza Marszałkowskiego z Get Active.

Przydatne informacje:
zabierz ze sobą wygodne buty sportowe na zmianę, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę.

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl