stat

Trening otwarty Roller Derby

Nie wiesz czy #wrotki to coś dla Ciebie? Chcemy Cię przekonać, że jak najbardziej. Wpadnij na trening otwarty do gdańskich Syren i zobacz nas w akcji!

w każdy poniedziałek (do 22.06), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 9,90 zł
cze 6-7

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
Już w poniedziałek 17.02. i czwartek 20.02. możesz się przekonać jak wygląda trening z najlepszą drużyną roller derby w Trójmieście, czyli Gdańsk Chrome Sirens Roller Derby. Zobaczysz, jak ćwiczymy, by coraz lepiej jeździć, celniej i mocniej uderzać i szybciej przedostawać się między przeciwnymi blokerami. Dowiesz się co nieco o zasadach naszego ukochanego sportu i o tym, czemu warto go trenować. Na koniec spróbujesz swoich sił na ośmiu kółkach - daj nam tylko znać w wiadomości prywatnej na Facebooku, żebyśmy mieli dla Ciebie sprzęt!

Udział oczywiście jest bezpłatny, a dla chętnych by zapisać się na nasz bootcamp naborowy #szprotkinawrotki przygotowaliśmy zniżkę, jeśli zapiszesz się podczas treningu otwartego!

Poniedziałek 17.02. 20:30-22:30 na SkateArena
Czwartek 20.02. 19:30-21:30 Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie

Nie może Cię tam zabraknąć!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl