stat
Impreza już się odbyła

Treningi Open Water przed LOTTO CHALLENGEGDANSK

Zapraszamy na treningi OPEN WATER przed startem w Challenge Gdańsk 2021. Treningi na plaży w Gdańsku Brzeźno zaplanowano w dwa czwartki - 10 i 17 czerwca, początek zajęć o godzinie 18:30.

cze 21-22

poniedziałek - wtorek, godz. 12:00

Gdańsk

w każdą sobotę (do 18.12), godz. 11.00

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Zajęcia poprowadzą trenerzy, którzy jako zawodnicy 20 czerwca wystartują w Challenge Gdańsk - Patryk Sawicki i Małgorzata Szczęsna. Podczas zajęć trenerzy przekażą praktyczne rady na temat technik nawigacji w wodach otwartych, technik pokonywania bojek, a także radzenia sobie w triathlonowej pralce jak również wiele innych praktycznych informacji.

Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej ilości zabezpieczenia ratowniczego na zajęcia obowiązują zapisy oraz symboliczna opłata w wysokości 30 złotych. Limit uczestników został ustalony na 60 osób na każde zajęcia.

W ramach opłaty za udział w zajęciach obok zabezpieczenia ratowniczego oraz wsparcia trenerów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy czepek z logo CHALLENGEGDANSK przygotowany na nasze zawody specjalnie przez polską firmę AQUASPEED.
Zgłoszenia na treningi OPEN WATER są otwarte na platformie www.TimeRecords.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl