stat

Treningi z Sopockim Klubem Kendo

Sopocki Klub Kendo otwiera nabór do grupy początkującej od 11 Marca, jednak rekrutacja trwa przez cały Marzec i przez cały ten okres możesz dołączyć do naszego grona!

Treningi piłki ręcznej chłopców - juniorzy

w każdy poniedziałek (do 16.12), godz. 19:30

Wstęp wolny

Nabór Krav Maga

w każdy wtorek (do 31.10), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na pierwszy trening będziesz potrzebował tylko t-shirtu i spodenek do treningu. Pozostały niezbędny sprzęt zapewnia klub.

Pierwszy trening jest zawsze darmowy, więc przyjdź i spróbuj !

Wielu z was zapewne teraz zadaje sobie pytanie - czym jest kendo?

Kendo (Droga Miecza), jest współczesną dyscypliną sportu i jednocześnie sztuką walki sięgającą swymi korzeniami okresu średniowiecznej Japonii. Stanowi jedną z najstarszych oraz najdostojniejszych sztuk walki. Celem treningu, oprócz aspektów sportowych jest dążenie do ćwiczenia umysłu i ciała, oraz rozwoju osobowości ćwiczącego.

W Sopockim Klubie Kendo, nie tylko będziecie mieli okazję trenować jedną z najdostojniejszych sztuk walk, lecz dodatkowo w towarzystwie najlepszych instruktorów i zawodników, którzy należą do kadry narodowej - wielu medalistów z areny krajowej i międzynarodowej.

Polecamy obejrzeć materiał o nas, na trójmiasto,pl
http://aktywne.trojmiasto.pl/Zobacz-najglosniejsza-sztuke-walki-n110359.html

Dodatkowo polecamy nasz profil na instagramie! Koniecznie zajrzyj do nas!

Dlaczego Sopocki Klub Kendo?

Osiągamy wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Do naszych największych sukcesów na arenie krajowej należy: I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w roku 2014, czy chociażby wicemistrzostwo w 2016, zaś naszym ostatnim osiągnięciem jest wicemistrzostwo w 2017 i 2018 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych sportowych osiągnięciach - koniecznie odwiedź nasz fanpage, gdzie w zakładce "informacje" znajdziesz pełny wykaz sukcesów naszych zawodników.

Gdzie i kiedy?

Trenujemy w Poniedziałki 18:00- 20:00 i Środy w godzinach 18:15 - 20:15 w Sopockie Autonomiczne Liceum Al. Niepodległości 739A, 81-838 Sopot.

Masz więcej pytań?

Możesz do nas napisać na kendosopot@gmail.com
albo zadzwonić pod jeden z numerów: 508 237 422, 661 034 020.

Zapraszamy na treningi, przyjdź do nas, dowiedz się więcej, a może zostaniesz z nami na dłużej.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia