stat
Impreza już się odbyła

Trigar MTB Challenge Kartuzy 2018

W pierwszą niedzielę września, na zakończenie okresu wakacyjnego, w obrębie Złotej Góry k./Kartuz odbędzie się druga edycja wyścigu Trigar MTB Challenge Kartuzy. Zawodnicy będą mogli rywalizować ze sobą na dwóch dystansach: Mini 31 km i Mega 57 km. Celem wyścigu jest promocja aktywnej turystyki, sportu i zdrowego trybu życia.

Relacja z imprezy

Zeszłoroczna pierwsza edycja wyścigu spotkała się ze sporym zainteresowaniem amatorów kolarstwa i zebrała świetne recenzje. Ciekawie poprowadzona trasa w pięknych okolicach jeziora Brodno Wielkie przyciągnęła na start ponad 200 zawodników. Trasa tegorocznej edycji została przedłużona przez jej twórców i lokalnych zawodników: Daniela Krampa i braci Michała i Łukasza Różańskich. Dodatkowo dodano do niej nowe podjazdy i zjazdy, co uatrakcyjni przejazd po kaszubksich bezdrożach.

Dla pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii wiekowych organizator przewidział nagrody pieniężne, a dodatkowo zwycięzcy w kategorii open otrzymają nagrody rzeczowe. Sponsorem tytularnym wyścigu jest firma Trigar.pl - autoryzowany sprzedawca produktów Garmin, a partnerem Kartuskie Centrum Kultury. Organizatorzy zapewniają wszystkie najważniejsze składowe dobrego wyścigu: bufet na trasie oraz mecie, dobre oznaczenie i zabezpieczenie trasy, pamiątkowe medale, nagrody dla zwycięzców i świetną atmosferę.

Chcesz wystartować w Trigar MTB Challenge Kartuzy 2018?
-Wypełnij formularz elektroniczny i opłać wpisowe

-Zapoznaj się z regulaminem imprezy

Bezpłatne treningi i warsztaty MTB:

Motywacją do startu w wyścigu są organizowane w każdy wtorek pod okiem braci Michała i Łukasza Różańskich otwarte przejazdy MTB. Zbiórka treningowa o godz.18:10 przed gdańskim oddziałem Trigar.pl, przy ul. Partyzantów 72. zobacz na mapie Gdańska Stąd grupa wyrusza na ścieżki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Zobacz naszą wideo relację z Trigar MTB Challenge Kartuzy 2017:


Organizator:

MTB Trigar.pl
Mail: kontakt@mtb.trigar.pl
www: Trigar MTB Challenge Kartuzy 2018
>>>aktualności na Facebooku

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
  • Przedsprzedaż
    50 zł
-50 zł - trasa mini / mega - płatne do 30 sierpnia 2018 r.
-80 zł - trasa mini / mega - płatne w dniu imprezy

-Zapoznaj się z regulaminem imprezy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl