• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Tunel aerodynamiczny w Gdańsku z nową ofertą

6 grudnia 2021 
Opinie (23)

Poprzedni sezon zakończył się 26 września, ale zainteresowanie jest tak duże, że podjęto decyzję o rozbudowie tunelu aerodynamicznego w GdańskuMapka, aby w 2022 roku wszyscy chętni mogli poczuć wiatr we włosach i swobodnie unosić się w powietrzu. Już teraz można rezerwować terminy na nadchodzący rok, a mieszkańcy Trójmiasta mogą liczyć na pulę pakietów VIP.Tunel aerodynamiczny przy stadionie to specjalna konstrukcja, która pozwala na unoszenie się w powietrzu i przeżycie podobnych emocji co spadochroniarze. Za to bez stresu związanego z wyskakiwaniem z samolotu. Nic dziwnego, że z oferty chciały w mijającym roku skorzystać tysiące osób.

- Trójmiasto i okolice zaskoczyły nas chęcią latania. Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednich artykułach, pojawiliśmy się przy stadionie Amber Expo w sierpniu 2021 roku. Usługa latania, jaką oferujemy, okazała się hitem sprzedażowym i już w marcu udostępniliśmy 1000 pakietów VIP dla całego Wybrzeża. Jednak szybko okazało się, że pula ta została wyprzedana jeszcze przed naszym startem - opowiada Piotr Makowski z firmy Maxfly.

1,5 tys. zadowolonych klientów i rozbudowa do obiektu całorocznegoJeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już od najbliższego sezonu w tunelu będzie można latać przez okrągły rok. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już od najbliższego sezonu w tunelu będzie można latać przez okrągły rok.
Tunel działał na pełnych obrotach do 26 września. W tym czasie skorzystało z niego 1,5 tys. klientów.

- Część osób wstrzymała się z rezerwacją do maja 2022 roku, kiedy startujemy z kolejnym sezonem. Aktualnie trwa bowiem rozbudowa naszego tunelu, abyśmy mogli w sezonie 2022 latać przez okrągły rok. Rozbudowa przyczyni się również do wyciszenia całej konstrukcji - dodaje Piotr Makowski.
Już teraz można nabyć w przedsprzedaży kolejne bilety z puli standardowej oraz VIP. Wystartowała również specjalna zakładka z rezerwacjami, gdzie po zakupie można wybrać już wstępnie termin.

Tu zamówisz voucher na loty w tunelu aerodynamicznym w GdańskuPoniżej przedstawiamy kilka cennych informacji, które mogą być przydatne podczas zakupu:

Nauczymy latać każdego w wieku od 4 do 99 lat!

  1. Nie narzucamy terminu realizacji przy zakupie.
  2. Bilet standardowy ważny jest 2 lata, a VIP bezterminowo!
  3. Wykorzystanie w Gdańsku lub Bydgoszczy.
  4. Wysyłka online przy płatności p24 i blik w 2 minuty!
  5. Doskonały pomysł na każdą okazję, polecany w 100 proc. dalej! (Voucher wysyłamy bez kwoty zakupu, a w odpowiednim polu możesz wpisać życzenia).


Jeśli zastanawiasz się nad zakupem i nie wiesz, czy podarowany prezent się spodoba, to nie masz się czym przejmować, bo umożliwiamy bezproblemowy zwrot. Gwarantujemy jednak, że będzie to naprawdę odlotowy prezent!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (23)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Rowerowy czwartek, popołudniem po pracy

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup 2022

turniej

Zabawa z Mapą - Gdynia Kolibki

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum