wiadomości

stat

Piłkarska zima z Do Przerwy 0:1

Turnieje "Do przerwy 0:1" od lat przyciągają piłkarzy i piłkarki z całego Pomorza. W sobotę odbędzie się zimowa edycja zawodów.
Turnieje "Do przerwy 0:1" od lat przyciągają piłkarzy i piłkarki z całego Pomorza. W sobotę odbędzie się zimowa edycja zawodów. fot. K.Mystkowski/KFP

W sobotę o godz. 10 na boiskach przy ul. Meissnera odbędzie się mikołajkowa edycja turnieju "Do przerwy 0:1". Kultowe piłkarskie zmagania odbędą się zarówno na otwartym, jak i krytym obiekcie. Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach wiekowych. Bezpłatne zapisy ruszą o godz. 9. Na uczestników będzie czekał poczęstunek w postaci bigosu i grochówki.Turnieje "Do przerwy 0:1" rozgrywane są od ponad dekady i stanowią najpopularniejsze na Pomorzu zawody "dzikich drużyn". Do Gdańska zjeżdżają się drużyny z całego regionu, a rywalizacja odbywa się cztery razy w roku: wiosną, latem, jesienią i zimą.

Najbliższe, "mikołajkowe" zawody odbędą się w sobotę na terenie kompleksu piłkarskiego przy ul. Meissnera 5 zobacz na mapie Gdańska. Organizujący turnieje od lat Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają do udziału 6-osobowe drużyny, w tym także dziewczęce z roczników: 2005 i młodsi, 2002/2004, 1999/2001 oraz 1998 i starsi.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z PAŹDZIERNIKOWEGO TURNIEJU, PIERWSZEGO ROZGRYWANEGO POD DACHEM

- W sobotę będziemy korzystać z dwóch obiektów - otwartego boiska przy Zespole Szkół nr 8 oraz krytego boiska pod popularnym "balonem". Będziemy zatem przygotowani na każde warunki pogodowe. Dobrą tradycją, którą podtrzymujemy dzięki naszym przyjaciołom jest poczęstunek w formie bigosu i grochówki. Podczas turnieju odwiedzą nas także piłkarze Lechii Gdańsk, którzy będą przyglądać się zmaganiom - mówi Andrzej Kowalczys, który rozpocznie turniej nieodłącznym przemówieniem z kultowej już drabiny.
Bezpłatne zapisy rozpoczną się na miejscu, na ul. Meissnera o godz. 9. Turniej rozpocznie się o godz. 10. Zespołom niepełnoletnim przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun.

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl