• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Turniej piłkarski Amber Cup 2017 (2 opinie)

XI edycja największej i niepowtarzalnej halowej imprezy piłkarskiej w Polsce. Parkiet ERGO ARENY będzie jedynym miejscem w kraju, gdzie z bliska, w akcji będzie można zobaczyć najlepszych piłkarzy polskiej ekstraklasy, reprezentantów Polski i gwiazdy estrady.

Fabryka Futbolu zamknęła grono drużyn, które zagrają podczas 11. edycji turnieju Amber Cup. 7 stycznia w ERGO ARENIE zaprezentują się ponadto Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Chojniczanka Chojnice, Stomil Olsztyn i reprezentacja Polski w beach soccerze.

W turnieju głównym 6 drużyn zostanie podzielonych na dwie grupy. Dwa najlepsze zespoły awansują do półfinałów. Na sam koniec rozegrany zostanie wielki finał, w którym poznały zwycięzcę Amber Cup.

Amber Cup to nie tylko turniej dla seniorów, ale też rywalizacja dzieci rocznika 2007, która odbywać się będzie 6 stycznia (wstęp bezpłatny). Do gry w tym turnieju przystąpią drużyny: Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin, Arki Gdynia, Jagiellonii Białystok, Śląska Wrocław oraz AS Pomorze, KS Beniaminek 03, UKS Byki Słupsk, Stomil Olsztyn, Kotwica Kołobrzeg, Drutex-Bytovia i Chojniczanka Chojnice.

- Najważniejszym punktem każdego Amber Cup jest rywalizacja silnych zespołów z ekstraklasy i I ligi. Dodatkowym ważnym dla nas elementem jest całodniowy turniej dziecięcy, który z turniejem dla seniorów koresponduje poprzez hasło "Łączy Nas Piłka". Dlatego podczas turnieju głównego zaplanowaliśmy mecz pokazowy dwóch finałowych drużyn dziecięcych z rocznika 2007, których wspierać będą znani piłkarze - mówi Daniel Kaniewski, główny organizator. Ambasadorem turnieju jest Kamil Grosicki.

Na Amber Cup pojawi się również zawodnik reprezentacji Polski Kamil Wilczek. Patronat nad turniejem objął prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Harmonogram turnieju głównego Amber Cup

Rozgrywki grupowe
14:10 - 14:30 - Reprezentacja Polski w beach soccerze - Chojniczanka Chojnice
14:40 - 15:00 - Stomil Olsztyn - Fabryka Futbolu
15:12 - 15:32 - Lechia Gdańsk - Chojniczanka
15:44 - 16:04 - Śląsk Wrocław - Fabryka Futbolu
16:18 - 16:38 - Reprezentacja Polski w beach soccerze - Lechia Gdańsk
16:50 - 17:10 - Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław
17:22 - 17:37 - Mecz pokazowy finalistów turnieju rocznika 2007

Półfinały
17:49 - 18:09 - zwycięzca grupy A - 2. miejsce grupy B
18:21 - 18:41 - zwycięzca grupy B - 2. miejsce grupy A

18:53 - 19:08 - Mecz pokazowy drużyn artystów i sportowców

Finał
19:20 - 19:40 - zwycięzca półfinału I - zwycięzca półfinału II

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20-30 zł
 • Bilet ulgowy
  10-15 zł
Bilet ulgowy przysługuje:
- dzieciom do lat 16
- młodzieży uczącej się i studentom do 26 roku życia
- zniżka dostępna po okazaniu ważnej legitymacji w dniu Imprezy

*jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).
* dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny bez gwarancji miejsca siedzącego

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl lub niepelnosprawni@ergoarena.pl. Bilety dostępne są w cenie 20 zł (Opiekun ma wstęp bezpłatny).

Opinie (2)

 • knutek

  robię to dla naszego miasta... ale w Gdańsku...

  • 0 1

 • Tak sie dba o narybek pilkarski

  PomysL autorow tekstu.Pisza o turnieju glownym w sobote a o narybku dzieciecym,w piatek w jakich godzinach co i jak - zero informacji .Jedyna reakcja na krytyke ze strony redakcjii bedzie jak zwykle wykasowanie niniejszego tekstu bez zadnej refleksji wlasnej i checi samodoskonalenia siebie i pracy portalu

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl