stat
Impreza już się odbyła

Uwolnij Stres z Mindfulness i CBD

Zapraszamy na warsztaty Mindfulness w Akademii Świadomego Człowieka. 'Uwolnij stres i odzyskaj swój wewnętrzny spokój'. Zajęcia poprowadzi Iwona Beczek.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
paź 28

środa, godz. 16:30

Gdynia,
bilety 80 zł
Współcześnie żyjemy w dużym tempie, przytłoczeni nadmiarem informacji oraz różnorodnych bodźców, co sprawia, że nie mamy czasu wsłuchać się w siebie i nasze potrzeby, które są skutecznie zagłuszane.
Prowadzi to do nagromadzenia się stresu, napięcia oraz zakłóca naturalny spokój i harmonię w naszym życiu. Proponowane zajęcia kierowane są do osób, które chcą zrobić coś dla siebie, zbliżyć się do swojej własnej natury, uwolnić swoje ciało i umysł od zbędnego balastu i napięć.
Na spotkaniu strząśniemy z siebie stres i nagromadzony balast.
Przy dźwiękach muzyki, wprowadzając ciało w ruch strząśniemy z siebie wszystko co jest nam już niepotrzebne. Następnie poprzez technikę uważności oraz Body Scan jeszcze bardziej uwolnimy nasze ciało i umysł od zbędnego napięcia i chaosu aby odzyskać spokój i równowagę.
Dodatkowo dla chętnych w ramach warsztatu będzie można spróbować Olejku CBD, który wspomoże uwolnienie stresu. (Olejek CBD jest całkowicie legalny i nie stanowi substancji uzależniającej oraz może być stosowany z innymi lekami.)

Polecam przeczytać i zapraszam 

Zapisy
Napisz "swoje Imię + Uwolnij Stres"
Na maila: iwetbec@gmail.com lub wyślij wiadomość sms pod numer 501444833
Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

O prowadzącej:

Iwona Beczek obecnie współtworzy markę Mental Camp, która zajmuje się organizacją wyjazdów pozwalających odzyskać harmonię, spokój i równowagę w codziennym życiu. Od 10 lat pasjonuje się zarówno rozwojem osobistym jak i duchowym. Prowadzi sesje indywidualne z Life Coachingu oraz warsztaty, umożliwiające uwolnić swoje życie ze zbędnego balastu, odzyskać spokój i równowagę. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się, prowadząc fanpage'u Iwona Beczek Prostota Życia. Prowadzi zajęcia z Jogi, aby uczyć jak jeszcze bardziej można połączyć umysł i ciało.
Studiowałam Doradztwo i Coaching na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Ukończyła Polską Akademie PJM w Warszawie. Przeszła szkolenie Mindfulness Based Stress Reduction oraz Kompleksowy trening Uważności w różnych aspektach życia.

Poprzez praktykę medytacji, liczne warsztaty i szkolenia prowadzone przez znanych specjalistów zarówno z Polski jak i ze świata, własną codzienną pracę oraz udział w kilku odosobnieniach m. in. Vipassane. Zyskała dostęp do wspaniałych metod, które wykorzystuje aby jeszcze skuteczniej pomagać ludziom w ich codziennej podróży przez życie.

Uwielbia podejmować nowe wyzwania. W życiu kieruje się intuicją. Podąża za swoimi pasjami. Swoim życiem udowadnia, że zmiana jest możliwa bez względu na to jak obecnie ono wygląda. Na tą chwilę jest zafascynowana holistycznym podejściem do życia. Oraz życiem ukierunkowanym na uważność.
Uwielbia taniec i vege jedzonko a także doświadczać życia w całej jego pełni 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl