stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VI Gdański Maraton Zumba Fitness na Plaży (4 opinie)

Już po raz szósty zapraszamy na największą imprezę Zumba Fitness na Pomorzu, która odbędzie się 18 sierpnia. Jak co roku setki miłośników tańca i aktywności zbiorą się na pięknej plaży w Gdańsku Brzeźnie, by wspólnie ćwiczyć i bawić się przy gorących letnich rytmach.

W tym roku porwą do tańca ci, których miłośnicy zumby kochają najbardziej - trójmiejscy i polscy instruktorzy Zumba Fitness, m. in:

Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Bartek Maciejewicz, Aneta Dams, Monika Tran Van, Paweł Paczyński, Gosia Gil, Misia Bohdan, Marta Frydrychowska, Monika Żółtowska, Aneta Jagiełło, Paulina Górska, Ola Szurmiej, Marta Czarnecka, Klaudia Żelechowska, Aga Piotrowicz, Dorota Sumiła, Ola Kloska, Dorota Szyplińska.

Impreza odbędzie się w sobotę 18 sierpnia w godz. 12:00-15:00 na plaży Gdańsk Brzeźno - Wejście 52. Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Organizatorzy imprezy: Fundacja Sport Support, Z-Dance Ania Cegłowska
Partnerzy imprezy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Program "Lider Animator", Gdański Ośrodek Sportu

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl