• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VI Gdański Zumbathon

VI Gdański Zumbathon - Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Tatiany 

1.12.2018 godz. 15:00-18:00
Wstęp - dobrowolny datek do puszki na rzecz Tatiany


Już po raz szósty gdańszczanie wezmą udział w trzygodzinnym Maratonie Zumba Fitness pod okiem najlepszych polskich instruktorów. 

Zumba to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, bawimy się przy muzyce z całego świata. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój. 

Zumbathon jest skierowana zarówno do osób, które uczestniczą na codzień w zajęciach, jak i do tych, które dopiero chciałyby spróbować tej aktywności.

Informacje: www.z-dance.pl
ania@z-dance.pl

Organizator: Stowarzyszenie Zawsze w Formie
Partnerzy: Z-Dance Studio, Gdański Ośrodek Sportu, Oktawian Artist Creation
Sponsorzy nagród: L'biotica

Instruktorzy: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Monika Tran Van, Aga Himkowska, Paulina Kluge, Ania Zacharek, Dorota Sumiła, Ola Kloska, Dorota Szyplińska, Justyna Senger, Liudmyla Pervushyna


Tatiana Rąbała z Bielawek k. Pelplina (woj. pomorskie) jest bardzo ciężko chora. Ma zespół Retta - to postępująca choroba genetyczna. Mimo, że ma 12 lat Tatiana sama nie chodzi, przestała mówić, potrzebuje całodobowej opieki. Tatiana i jej rodzina potrzebuje domu dostosowanego do jej potrzeb - mieszka z rodzicami i bratem u dziadka na strychu. Cała kwota zebrana na Zumbathonie wspomoże ten cel.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Dobrowolny datek do puszki na cel charytatywny

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl