• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VI Mistrzostwa Polski Fitness: Fit-Kids & Fitness Aerobic

8 kwietnia 2018 gorąco zapraszamy na sportowe widowisko VI MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC, które odbędą się w  Amber Expo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11) podczas Festivalu Czasu Wolnego - Free Time Festival.

 
Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.

Duma nas rozpiera, że kolejne ogromne ogólnopolskie widowisko Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic możemy organizować właśnie w Mieście Gdańsk, które po raz kolejny jest Głównym Partnerem wydarzenia.

VI MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KID & FITNESS AEROBIC, które są eliminacjami do Mistrzostw Europy. Do Gdańska zjeżdżają się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Podczas zawodów zostanie wyłoniona Reprezentacja Polski, która pojedzie do Chorwacji, aby 12 maja 2018 reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy Fitness FIT-KIDS.
 
Jako pierwsi na scenie zaprezentują się uczestnicy w kategoriach wiekowych FIT-KIDS prezentujący niesamowicie wygimnastykowany układ fitness z elementami show. Kolejną kategorią będzie FITNESS AEROBIC. Zapraszamy również na występy akrobatycznych Duetów i roztańczonych mini-formacji. Już dziś możemy zdradzić, że najmłodsza uczestniczka zawodów ma 4 lata. 
 
Każde dziecko może zapisać się na zajęcia FIT-KID i kontynuować swoją karierę na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Akademia Fitness Aleksandry Kobielak szczególną uwagę przykłada nie do predyspozycji, a chęci dziecka:

"FITNESS FIT-KID to świetna alternatywa dla wszystkich sportów wyczynowych. System treningów 2 razy w tygodniu nie jest wymagający, a przy tym dzieci osiągają znaczące sukcesy.  Ważnym elementem jest to, że dzieci, które np. nie robią pełnych szpagatów lub nie są giętkie w kręgosłupie mają inne cechy np. siłę, skoczność, muzykalność. Świadczy to o tym, że nie trzeba mieć stu procentowych predyspozycji w każdej dziedzinie aby móc brać udział w treningach i zawodach" - mówi Aleksandra Kobielak, założycielka Akademii Fitness Sportowego oraz organizator zawodów Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic.
 
Z roku na rok rośnie zainteresowanie dyscypliną FIT-KID. Podczas zawodów widownia będzie mogła podziwiać ponad 150 występów! Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Jest to także wspaniałe widowisko dla dorosłych, które nieraz wywołuje ogromny podziw oraz łzy wzruszenia. Pierwszego dnia konferansjerem wydarzenia będzie Przemysław Radziszewski - finalista V edycji The Voice of Poland. IV Mistrzostwa Polski poprowadzi wybitny tancerz, choreograf spektakli oraz zwycięzca I edycji You Can Dance - Maciej Gleba Florek.

NIEDZIELA, 8 KWIETNIA 2018
VI Mistrzostwa Polski Fit-Kids & Fitness Aerobic WFF


09:00 - ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW + PARADA KLUBÓW i wspólne zdjęcie

KATEGORIE W KOLEJNOŚCI:
DUET 8,5-10 lat / DUET 10,5-12,5 lat / DUET 13-16 lat
FORMACJA (3-5 osób)
Fitness FIT-KIDS do lat 7, 8, 9, 10, 11
Przerwa (30 minut)
Fitness FIT-KIDS do lat 12, 13, 14
Fitness Aerobic do lat 15 oraz Fitness Aerobic powyżej lat 16
Pokaz Mody Kolekcji Fitness FIT-KIDS
Podczas zawodów możliwe dodatkowe 1-2 przerwy techniczne (ok 10-15 minutowe)
15:30 - OFICJALNA DEKORACJA FINALISTÓW
Podczas Oficjalnej Dekoracji nagrody Finalistom wręczać będą Wybitni Sportowcy
17:00 - ZAKOŃCZENIE I ZAMKNIĘCIE FESTIWALU

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl