• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

W poszukiwaniu Zająca Z Mapą do Lasu - trening dla dzieci i dorosłych - Gdynia Wielki Kack

Tym razem spotykamy się w Wielkim Kacku i ruszać będziemy na przygotowane trasy.
Spotkanie umożliwi aktywne spędzanie czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych, atrakcyjnych trasach.

Jeśli przyjeżdżacie do nas samochodem, prosimy o parkowanie przy ul. Ornej - przed wiaduktem kolejowym.
Od wiaduktu dojście do bazy wydarzenia wynosi 200 m i będzie wyznakowane.
Jeśli przyjeżdżacie do nas samochodem, prosimy o parkowanie przy ul. Ornej - przed wiaduktem kolejowym. Od wiaduktu dojście do bazy wydarzenia wynosi 200 m i będzie wyznakowane.

DOJAZD na ulicę Orną do wiaduktu kolejowego. Następnie dojście 200 m po wyznaczonej trasie do bazy wydarzenia.

Każdy uczestnik sam decyduje jak chce pokonać trasę - można spacerować, truchtać, biegać, a nawet ścigać się - każda forma jest dopuszczalna.

Jeśli chcesz pospacerować z mapą indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać). 

Nasze wiosenne spotkanie będzie można zakończyć przygotowaniem sobie czegoś smakowitego na naszym palenisku. Koniecznie zabierzcie ze sobą coś smacznego.

Na mecie będzie czekała gorąca herbatka Dyrektora. Polecamy: zabierzcie swoje kubeczki wielokrotnego użytku. W centrum dysponujemy jednorazówkami.

Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku, spędzić czas wśród natury, wszystko już przygotowane! Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Wyślij zgłoszenie, a wydrukowana mapa będzie na Ciebie czekać!
Mapy będą również do nabycia w miejscu startu w godzinach 10:30 - 13:30, ale na miejscu nie gwarantujemy dostępności map na wybranych trasach.

Proponujemy cztery trasy o różnej długości i trudności, po szczegóły zapraszamy tutaj.
Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć!

Będziemy dostępni w godzinach 10:30 - 13:30. Oznacza to, że od godz. 10.30 wszystko będzie przygotowane i można wyruszać na trasę. Ok. godz. 13.30 planowane jest zakończenie spotkania.

Zgłoszenia przez formularz na stronie lub mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org przyjmujemy do soboty 13.04.2024 do godziny 20.

Prosimy o wpłatę w wysokości 10,00 zł za każdą zamówioną przez Was mapę na nasze konto w Santander Bank Polska 61 1090 1102 0000 0001 1522 1619. W dniu spotkania będzie można kupić mapę na miejscu w cenie 15,00 zł, ale nie gwarantujemy dostępności map z wybraną trasą.

Każdy uczestnik ubezpiecza się we własnym zakresie.

Znamy już kolejne terminy naszych spotkań!
Zapiszcie w kalendarzu! Szczegóły udostępnimy później.
Zapiszcie od razu daty kolejnych naszych spotkań!
18.05.2024 -
Zapiszcie od razu daty kolejnych naszych spotkań! 18.05.2024 -

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15 zł
 • Przedsprzedaż
  10 zł
10 zł za mapę w przypadku zgłoszenia przez internet do godz. 20.00 dnia poprzedzającego spotkanie Stacjonarne ZMdL - płatne przelewem na nasze konto (opcja preferowana) lub gotówką na miejscu spotkania.

15 zł za mapę w przypadku zgłoszenia na miejscu na spotkaniach Stacjonarnych ZMdL - nie gwarantujemy dostępności mapy z wybraną trasą dla osób zgłaszających się na miejscu.

+25 zł za trasę "O" (dziecko z naszym opiekunem) - opcja ta jest dostępna tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i potwierdzeniu.

+50 zł za trasę z instruktorem (szkolenie), w przypadku grupy - cena do negocjacji - opcja ta jest dostępna tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i potwierdzeniu.

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl