stat
Impreza już się odbyła

WARSZTATY ODWOŁANE Otul się jogą na jesień - warsztat makramy i jogi

Jak zadbać o siebie w jesienny dzień? Przyda się trochę miękkiego rozgrzewającego i otulającego ciało ruchu i wyciszająca medytacyjna sztuka makramy.

gru 6

niedziela, godz. 11:00 - 14:20

Gdańsk,
bilety 70 - 90 zł

w każdą niedzielę (do 27.06.2021), godz. 10.00

bilety 199 zł
W pierwszej części Kasia zatroszczy się o praktykę jogi - tak, by była wyjątkowo rozgrzewająca, miękka i relaksująca. Poza praktyką ruchową skorzystamy z technik oddechowych, i automasażu. W przerwie poczęstunek i aromatyczna, rozgrzewająco przyprawiona kawa. Ewa zajmie się częścią makramową - wykona z Wami torby na maty do jogi z bawełnianego sznurka. Będą miały wygodne wdzianko podczas podróży.

Spotykamy się maksymalnie 10-osobowej grupie. Bezpieczna duża przestrzeń, da nam możliwość rozstawienia się w zalecanych odległościach.
Zaczynamy od jogi -> później makrama- pokrowce na matę z bawelnianego sznurka. Pracujemy na zdezynfekowanych stojakach (każdy będzie miał swój!). Jeśli macie pytania/wątpliwości - piszcie śmiało.

Co warto zabrać:
-wygodny strój,
-matę do jogi (a jeśli nie masz daj znać przy zgłoszeniu)
-ciepłe skarpetki na relaksację/ulubioną chustę/koc.

Zapisy: mamakrama.zamowienia@gmail.com lub k.krasnoborska@gmail.com

Do zobaczenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl