stat
Impreza już się odbyła

WYBRZEŻE Gdańsk - PGE Vive Kielce

Na to wydarzenie w Gdańsku mieliśmy czekać do marca. Na prośbę Mistrzów Polski - PGE VIVE Kielce nastąpiła zmiana gospodarza. Szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk w meczu 9. serii PGNiG Superligi Mężczyzn podejmą uczestników elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów w ERGO ARENIE.

Typowanie wyników

mecz ligowy
07.11.2017 godz.20:15
wartość: 1 punkt

Jak typowano

1

4%

12 typowań

x

0%

1 typowanie

2

96%

325 typowań

Jak zawsze z Mistrzami Polski, czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Po jednej stronie barykady staną gospodarze - zespół oparty w większości na młodych i perspektywicznych zawodnikach, którzy coraz głośniej pukają do Reprezentacji Polski. Wśród nich jest m.in. Mateusz Wróbel, który na mecz z Mistrzami Polski przyleci prosto ze zgrupowania kadry i turnieju Golden League. - Nie boimy się tego pojedynku. Mam nadzieję, że publiczność będzie z nami i będzie nas dopingować, a my pokażemy się z bardzo dobrej strony. To po prostu kolejny ligowy mecz, w którym damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o każdy centymetr parkietu. Zobaczymy, może uda się sprawić jakąś małą niespodziankę - powiedział kadrowicz z Wybrzeża.

Prowadzeni przez Marcina Lijewskiego gdańszczanie w obecnym sezonie pokazują piłkę ręczną na wysokim poziomie. To przede wszystkim handball, który jest bardzo atrakcyjny dla oka, a ich mecze trzymają w napięciu do ostatnich sekund. Wszystko to skutkuje sporym zainteresowaniem. Czerwono-biało-niebiescy do tej pory swoje mecze rozgrywali przy niemal pełnej hali. Zawody z PGE VIVE Kielce, przeciwnikiem, który jest marką samą w sobie, rozegrają więc w ERGO ARENIE. - Bardzo fajnie, że mecz odbędzie się w ERGO ARENIE. Mam nadzieję, że to zmotywuje kibiców, aby w jeszcze większym gronie przybyć na mecz i nam kibicować. Fakt, że będą mogli zobaczyć w akcji drużynę z Kielc jest na pewno sporym atutem - dodał Wróbel.

I rzeczywiście, po drugiej stronie zobaczymy zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Niekwestionowany hegemon piłki ręcznej ostatnich lat w naszym kraju. Naszpikowana gwiazdami drużyna, która święci triumfy nie tylko w Polsce, ale i w Europie. PGE VIVE Kielce w swoich szeregach  na niemal każdej pozycji ma zawodników światowego formatu. Wystarczy wspomnieć o byłych, doświadczonych kadrowiczach takich jak Sławomir Szmal, Karol Bielecki i Michał Jurecki. Skład Mistrzów Polski dopełniają gwiazdy europejskich reprezentacji.

W minionym sezonie spotkanie obu tych zespołów przyciągnęło do ERGO ARENY rekordową liczbę kibiców! Jak będzie tym razem? Przekonajmy się już 7 listopada o godz. 20.15

Wybrzeże Gdańsk - PGE VIVE Kielce, wtorek, 7.11.2017r., godz. 20.15, ERGO ARENIA, Plac Dwóch Miast 1. Transmisja: Canal+Sport.

Przeczytaj także

Relacja LIVE
26:32
WYBRZEŻE
Gdańsk
PGE
Vive
Kielce

7 listopada 2017, godz. 20:15  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 15 zł
Ceny biletów na mecze Wybrzeża w sezonie 2017/2018:
Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy – 10 zł
Bilet rodzinny – dorosły + dziecko = 20 zł, kolejna osoba dorosła + 10 zł, kolejne dziecko + 5 zł
Ceny dotyczą zarówno spotkań w hali AWFiS jak i w Ergo Arenie

Bilet grupowy – 1 zł (zorganizowane grupy młodzieży szkolnej po
uprzednim zgłoszeniu do biura klubu na adres: media@wybrzeze-gdansk.pl)
Dzieci do 3 roku życia bezpłatnie.

Hala

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl