stat
Impreza już się odbyła

Wakacje pod żaglami

  • Kalendarz
    1 lipca - 31 sierpnia 2020
  • Lokalizacja
    Sopot

Fundacja MY SPACE LOVE STORY wraz z Sponsorem PKN ORLEN wyszli naprzeciw pandemii z projektem MAŁEJ AKADEMII ŻAGLI dla dzieci i młodzieży z rodzinnych domów dziecka. Przygotowali wyjątkowe zajęcia, których celem jest zaszczepianie wśród dzieci pasji do żeglarstwa oraz kształtowanie pozytywnych postaw. Przede wszystkim czerpanie radości z aktywności sportowej i rozwoju osobistego dzieci, ale również: bezpieczeństwo na wodzie, dbanie o środowisko, odpowiedzialne przywództwo, współdziałanie, działania dla innych.

sty 29

sobota, godz. 10:00

Sulmin, Kaplica Gralathów
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Fundacje pragną zaoferować zajęcia praktyczne oraz teoretyczne . Przygotowano ciekawy program zajęć na wodzie. Każdorazowo uczestnicy mają szansę pływać na katamaranach pod czujnym okiem sterników. Dodatkowym elementem są zajęcia uzupełniające na lądzie w formie spotkań moderowanych, warsztatów oraz sprawnościowe w formie gier i zabaw terenowych, itp. Zajęcia odbywają się przez cały okres wakacyjny. Spotykają się 2 razy w tygodniu

Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom ciekawe zajęcia zarówno na łódkach jak i teoretyczne, które rozwijają w nich rozwijać zamiłowanie do sportu.

Przygotowany projekt ma na celu skupienie uwagi na dzieciach, które także odczuły negatywne skutki pandemii. Pomysł Fundacji ma na celu zapewnienie im chwil beztroski i sposobu na zdrowy aktywny wypoczynek.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl