stat

Wakacje z wolontariatem - aktywny sposób na lato w Gdańsku!

sie 7

sobota, godz. 10:00

Gdańsk-Wrzeszcz, Podleśna Polana, koniec ul....
lis 20

sobota, godz. 11:00

Sopot
bilety 99 zł
przedsprzedaż 69-89 zł
Aktywny pomysł na wakacje w Trójmieście

Lato w Trójmieście możesz spędzić niestandardowo. Na jeden dzień zostań współorganizatorem imprezy dla biegaczy, zobacz jak wygląda mecz Lechii od kuchni lub weź udział w niesamowitych spektaklach w centrum Gdańska. A to nie wszystko.

Możliwości aktywnego spędzenia czasu jest wiele. Obserwowanie z pierwszej linii żaglówek, które od 29 czerwca do 2 lipca przystaną na Gdańskiej Motławie podczas Baltic Sail. Wcielenie się w gospodarza Europejskiego Centrum Solidarności podczas wydarzenia "Solidarity of arts" w sierpniu...

Te nietypowe propozycje to nie oferta nowego biura podróży, a centrum wolontariatu!
Jak można stać się częścią tych akcji? Przede wszystkim liczą się chęci! Wystarczy odwiedzić Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i wziąć udział w spotkaniu informacyjnym.

Każdym takim wydarzeniem RCWG obala mit, że wolontariat to tylko pomoc społeczna. Wolontariat to również sport, kultura i rozrywka. To zajęcie dla każdego bez względu na wiek, zainteresowania czy sprawność fizyczną, nie pochłania dużo czasu i daje mnóstwo w zamian: doświadczenie, nowe relacje, rozwijanie pasji.

Wolontariusze to rewelacyjne wsparcie dla każdej imprezy - na bieżąco podają swoje rozwiązania i pomysły, które często jest uwzględniane przez organizatora, informują, kierują, dzielą się wiedzą i sprawiają, że uczestnicy wydarzeń czują się wyjątkowo.

Żeby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym należy wejść na stronę:
http://wolontariatgdansk.pl/user/becomeVolunteer

Wakacyjne oferty wolontariackie można znaleźć tutaj:
http://wolontariatgdansk.pl/event/details/2896

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl