• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Zapraszamy 14 lutego w godz. 16:00, 17:30 i 19:00 na Walentynki na lodowisku z Trojmiasto.pl! Na wszystkich zakochanych czekać będzie tego dnia wyjątkowo romantyczna muzyka oraz jedyny taki konkurs TYLKO dla uczestników wydarzenia! Do wygrania vouchery do restauracji, na kręgle, zestawy kosmetyków i oczywiście gadżety Trojmiasto.pl.

Podczas Walentynek na lodowisku z Trojmiasto.pl odbędą się 3 niezależne konkursy z pytaniem otwartym. Po jednym konkursie na wejście na lodowisko w godz. 16:00, 17:30 i 19:00. W każdym konkursie wytypujemy 3 zwycięzców.

Tym razem wyjątkowo udział w konkursie mogą brać tylko te osoby, które będą na miejscu, czyli na Gdańskim Lodowisku GAK na Placu Zebrań Ludowych. Co ważne, wygrać można w tylko w jednym konkursie!

Podczas zabawy na lodowisku wypatrujcie naszego redaktora. Będzie on kręcił piruety i co ważne będzie jeździł z kodem QR do naszego konkursu. Kto chce wygrać super nagrody, sczytuje kod QR i odpowiada na pytanie. Wygrywają 3 najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi.

Konkursy kończą się na 10 min. przed zejściem w lodowiska, także nie czekajcie i dobrej zabawy! Wręczenie nagród odbędzie się po zejściu z lodowiska.

Nagrody od naszych partnerów, które czekają na zwycięzców:

Dodatkowo pierwsze 25 osób (w każdym z trzech wejść na ślizgawkę) otrzyma od nas walentynkowego lizaka serduszko. W tym przypadku, kto pierwszy, ten lepszy! A przypominamy, że liczba osób na tafli lodowiska jest ograniczona. Dlatego już dziś namawiamy Was do kupowania biletów online pod adresem bilety.gak.gda.pl/MSI

PS. Pamiętajcie żeby mieć aplikację do czytania kodów QR w telefonie.
Życzymy powodzenia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Wypożyczenie łyżew lub ostrzenie to dodatkowa opłata 15 zł.
Ilość osób na tafli jest ograniczona dlatego już dziś kup bilet online pod adresem bilety.gak.gda.pl/MSI

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl