stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty pływackie z mistrzem Pawłem Korzeniowskim

Wydarzenie w ramach

Przygotowanie do sezonu triathlonowego czas zacząć! Już 10 marca zapraszamy na warsztaty pływackie z mistrzem Pawłem Korzeniowskim. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną.

REST-uwonij stres-floating

w każdą środę (do 24.06), godz. 19:00 - 20:00

bilety 70 zł

Trening curlingu dla początkujących

w każdy piątek (do 31.01), godz. 17:30

bilety 30 zł

- Na warsztaty zapraszamy zarówno tych, którzy przygotowują się do debiutu w triathlonie, jak i pływaków chcących doskonalić swoją technikę kraula - mówi Paweł Korzeniowski, który po zakończeniu kariery pływackiej został... triathlonistą. - Wysoki łokieć, mocny core i prawidłowe ułożenie ciała w wodzie - to tylko wybrane elementy, nad którymi będziemy pracować - dodaje.

Zajęcia, które odbędą się w niedzielę, 10 marca, w Pływalni Gdynia Witomino, zostaną podzielone na 3 bloki. Pierwsza będzie część teoretyczna. Prowadzący omówi podczas emisji filmu techniki pływackie kładąc nacisk na prawidłową pracę poszczególnych elementów ciała w wodzie. Drugi blok to zajęcia praktyczne "na sucho" - rozgrzewka z elementami rozciągania i innymi ćwiczeniami, które warto wykonać przed wejściem do wody. Ostatnia część to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy warsztatów przećwiczą elementy omawiane podczas wykładu. Uwaga Pawła Korzeniowskiego i pozostałych trenerów 5Styl będzie skupiona głównie na tych ruchach, które wpływają na jakość i efektywność pływania.

Liczba miejsc na warsztatach ograniczona, ale jeśli ktoś z przyszłych i obecnych triathlonistów marzy o indywidualnych zajęciach z mistrzem Korzeniowskim, to ma szansę poprzez wsparcie akcji #TRI2help. Najbardziej hojnych darczyńców, którzy zasilą jego zbiórkę na rzecz podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, Paweł Korzeniowski obiecał zaprosić na indywidualne warsztaty pływackie w wybranym miejscu i czasie. Oprócz Pawła Korzeniowskiego w akcję #TRI2help zaangażowało się prawie 30 polskich gwiazd kultury, mediów i sportu - część z nich to triathlonowi debiutanci.

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku w Gdyni. W zawodach wystartuje niemal 4000 sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz www.facebook.com/polandtriathlon.

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia