stat

Warsztaty z tańca intuicyjnego

Zastanawiasz się jak otworzyć się i dać się ponieść swojemu ciału? Jak się zrelaksować i poczuć przyjemność z każdego ruchu? A może potrzebujesz na nowo polubić się ze swoim ciałem? Jeśli tak, to wpadnij na warsztaty z tańca intuicyjnego połączonego z elementami jogi, mindfulness i dialogu malarskiego, gdzie spróbujemy poszukać odpowiedzi i poczuć je we własnych ciałach!

wrz 30

czwartek, godz. 16:30 - 18:30

Gdynia,
bilety 180 - 200 zł
paź 7-10

czwartek - niedziela, godz. 17:00 - 20:00

bilety 500 zł
Taniec intuicyjny to połączenie pracy ciała i arteterapii, a jego podstawą jest autentyczny, prosty i niezaplanowany ruch, który może Ci pomóc rozplątać emocjonalne więzy i pozbyć się blokad w ciele. Możesz go potraktować jako przyjemność lub jako medytację w ruchu. Nie liczy się płeć, wiek, kondycja fizyczna ani strój!

DLA KOGO?
Spotkania skierowane są do młodzieży w wieku 14+.

Informacja o biletach

Warsztaty będą odbywać się w poniedziałki i piątki (2.08, 06.08, 09.08, 13.0w godz. 18:00-20:15)
Na warsztaty trzeba przynieść zgodę podpisaną przez opiekuna prawnego. Zgoda zostanie wysłana na maila, którego podasz w zgłoszeniu.
Zapisy: https://forms.gle/Fziuw33iBiW5WyGj7
W razie pytań, pisz śmiało na FB, Insta lub na adres: fala.nowej.kultury@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl