• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 18-19 lutego

mip.
17 lutego 2023, godz. 06:00 
Opinie (3)
W niedzielę, 19 lutego, odbędą się ostatnie zajęcia z curlingu. To jednak niejedyna propozycja na aktywny weekend. W niedzielę, 19 lutego, odbędą się ostatnie zajęcia z curlingu. To jednak niejedyna propozycja na aktywny weekend.

Weekend 18-19 lutego można będzie spędzić w aktywny sposób. W sobotę i niedzielę do wyboru będą m.in. curling czy gry na orientację. Ponadto odbędzie się wiele wydarzeń i treningów: jogi, morsowania, pływania, siatkówki czy zumby. Wszystkie znajdziesz w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 18-19 lutegoTrening curlinguW niedzielę po raz ostatni w tym sezonie na lodowisku na placu Zebrań LudowychMapka odbędą się darmowe treningi curlingu z klubem Gdańsk Curling Club. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 11 i 12:30. Z uwagi na spore zainteresowanie zgłoszenia przyjmowane są zawsze do piątku poprzedzającego trening pod numerem telefonu: 602 230 045 (prezes Henryk Skowroński). Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, od 6. roku życia.

Darmowe treningi curlingu

zajęcia rekreacyjne, trening


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Zaspa RozstajeBractwo Przygody Almanak zaprasza do udziału w zabawie z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" w Dolinie SamborowoMapka. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto. Najważniejsze jest to, że niekoniecznie musimy... biegać. To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną - z dzieckiem, a nawet z babcią. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Ponadto zawody mają charakter edukacyjny i popularyzujący nawigację w terenie oraz czytanie mapy. Początek o godz. 9:30.

Do wyboru są 4 kategorie o różnym poziomie trudności. Aby się zapisać, wcześniej należy wypełnić formularz internetowy. Koszt udziału to 2-27 zł.

Parkowe na Orientację Dolina Samborowo

27 zł
impreza na orientację
Morsowe ostatki w rytmach ZumbyGrupa morsów "Morsowanie z głową" zaprasza na morsowe ostatki w rytmach Zumby na gdyńskim bulwarze Nadmorskim przy wejściu nr 11Mapka. Zajęcia poprowadzi Emilia Pankoska, instruktorka Zumba Fitness. Zbiórka i wejście do wody o godz. 10:20. Natomiast wspólny trening zumby rozpocznie się o godz. 10:45. Mile widziane przebrania.

Morsowe ostatki w rytmach Zumby

zajęcia rekreacyjne, morsowanie


Gramy dla EwelinyW niedzielę, 19 lutego, w godz. 9-15, w Hali GCS w Gdyni przy ul. OlimpijskiejMapka policjanci wezmą udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej. Turniej zorganizowany jest dla policjantki, Eweliny Musiałowicz, którą dotknęła bardzo ciężka choroba. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy niezbędnych do jej rehabilitacji.

Gramy dla Eweliny

festyn, imprezy i akcje charytatywne, turniej


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Taniec z akrobatyką

kurs tańca

Z Mapą do Lasu - Gdynia

10 zł
zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację, trening

Spotkanie z guru bhakti yogi

spotkanie

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

1300 zł
mecz, trening

parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

Qigong Falun Dafa

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Zumba & Morsowanie

zajęcia rekreacyjne

Morsowanie w Gdańsku

morsowanie

Morsowanie w Gdyni

morsowanie

Morsowanie w Sopocie

morsowanie
mip.

Wydarzenia

Opinie (3) ponad 20 zablokowanych

 • Mało czytelne

  Czy ktoś kto umieszcza te linki może to zrobić w sposób bardziej czytelny?
  Przecież to są podstawy HTML które każdy miał w szkole
  Pozdrawiam serdecznie

  • 0 6

 • Gry Parkowe na Orientację dostaja kase od azdej dzielnicy i jeszce pobieraja kase za udzial?

  • 0 0

 • w niedzielę to walić do koscioła , nie po to klechy wymusili w ten dzień

  zamkniecie sklepów na Pisie byście gdzie indziej łazili , a powód , (wiernych ubywa ), a jeszcze jakie cwane lisy , sklepy mają być zamknięte ,ale te z dewocjonaliami czyli koscielne to już nie , Rydzyk w Zabce ma udziały więc zarobi ,bo ma za mało

  • 1 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Qigong Falun Dafa w Gdyni w COP

spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia Zumbini

50 zł
zajęcia rekreacyjne

Spacery wtorkowe z przewodnikiem (1 opinia)

wykład / prezentacja, spacer

Forum

Najczęściej czytane