• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Weekend dla aktywnych. Bieganie, spacery i ćwiczenia. Propozycje na 5-6 lutego

Sebastian Zwiewka
4 lutego 2022, godz. 06:00 
Opinie (9)
Niedzielne treningi biegowe prowadzi Radosław Dudycz, wielokrotny mistrz i medalista mistrzostw Polski na dystansach półmaratonu i maratonu. Niedzielne treningi biegowe prowadzi Radosław Dudycz, wielokrotny mistrz i medalista mistrzostw Polski na dystansach półmaratonu i maratonu.

Aktywni w Trójmieście mają kilka ciekawych opcji do wyboru na nadchodzący weekend. 5 i 6 lutego odbędą się wydarzenia, które powinny zainteresować wielu mieszkańców. Bieganie, spacery, ćwiczenia. Wszystko to znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sprawdźcie, w jaki sposób możecie spędzić czas w sobotę i niedzielę.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend 5-6 lutegoGry Parkowe na Orientację - Kamienna GóraAlmanak zaprasza na trzeci etap Gier Parkowych na Orientację. W niedzielę, 6 lutego, od godz. 9:30 impreza zostanie zorganizowana w Gdyni na Kamiennej Górze i skwerze Kościuszki. Start przy Szkole Podstawowej nr 51 w Gdyni (ulica Słowackiego 53Mapka). Organizator przyjmuje zgłoszenia drogą internetową za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://www.parkowebno.pl (preferowane) lub w bazie zawodów. Zgłoszenie do piątku 4 lutego 2022, do godz. 19. gwarantuje obniżoną opłatę startową. Bilety normalne w cenie 22 złotych (w przedsprzedaży 15 złotych). Ulgowe natomiast od 1 do 15 złotych.

Gry Parkowe na Orientację - Kamienna Góra

impreza na orientację

Nocny duathlon z 21 na 22 maja. Biegiem i na rowerze po pasie startowym lotniskaZ Mapą do LasuW niedzielę, w Gdyni odbędzie się jeszcze inne wydarzenie. UKS "Azymut 45" Gdynia przygotowuje spotkanie rekreacyjno-treningowe. Start tym razem z ulicy PromiennejMapka. Celem spotkań jest umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. Za każdym razem są nieznane, atrakcyjne trasy. Uczestnicy pokonują trasę z pomocą specjalnie przygotowanych map. Dopuszczalna jest każda forma - można spacerować, truchtać, biegać czy też się ścigać. Na starcie obecne są osoby, które wszystko wytłumaczą. Cena? 10 złotych.

Z Mapą do Lasu

bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Aplikacje dla aktywnych jako ułatwienie treningu. Z których korzystasz?Samodzielny Harpuś #92Samodzielny Harpuś #92 na terenie Lasów Pachołka w Gdańsku jest aktywny do 6 lutego. Start i meta znajdują się przy wejściu do lasu przy kapliczce (ulica TatrzańskaMapka). Parking uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych. Trasa jest ustawiona do niedzieli, do godz. 16:30. Wyjście w teren ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu. Bilety normalne kosztują 20 złotych.

Samodzielny Harpuś #92 - Gdańsk Pachołek

impreza na orientację, trening

Zniszczony balon na Zaspie. Co dalej z boiskami i tysiącami grających?Dojrzałe kobiety ćwicząCo sobotę do 26 lutego odbywają się ćwiczenia przeznaczone dla dojrzałych kobiet 35+. Przeprowadzone są w Hali Sportów Walki przy ulicy Traugutta 29 w GdańskuMapka na średnim poziomie intensywności i dostosowane do możliwości kobiet w dojrzałym wieku. Trening pozwala wzmocnić mięśnie całego ciała, poprawić kondycję i ogólną wydolność organizmu. Zajęcia składają się z trzech części: rozgrzewki, części głównej i rozciągania. Początek o godz. 9. Trening potrwa około 60-90 minut. Wstęp wolny.

Dojrzałe kobiety ćwiczą

zajęcia rekreacyjne

Wybiegali około 15 tys. zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyQigong Falun Dafa w parku w SopocieW każdą niedzielę o godz. 10. w parku Marii i Lecha Kaczyńskich w SopocieMapka organizowane są bezpłatne zajęcia z ćwiczeń qigong i medytacji Falun Dafa. Pierwsze cztery ćwiczenia wykonuje się na stojąco, piąte natomiast na siedząco. Zalecany jest swobodny strój. Do medytacji przydać się może np. mała kwadratowa karimata. Na miejscu będzie można wypożyczyć kilka sztuk. Każdy może dołączyć w dowolnej chwili. Organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia swojego udziału: 510 443 432 (Marcin) i 694 160 078 (Rafał).

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne


Aktywuj się w maratonieW niedzielę można wziąć udział w treningu biegowym opracowanym i prowadzonym przez Radosława Dudycza oraz grupę jego trenerów wspomagających. Jeśli ktoś myśli o zmierzeniu się z dystansem maratońskim podczas 6. Gdańsk Maratonu, to jest to dobre przygotowanie. Zajęcia są poprowadzone w dwóch grupach zaawansowania. Do każdej z grup będą podporządkowani dwaj trenerzy, odpowiedzialni za bezpieczne i efektywne przeprowadzenie treningu. Dudycz to wielokrotny mistrz i medalista mistrzostw Polski na dystansach półmaratonu i maratonu. Miejscem zbiórki jest zbiornik retencyjny przy ulicy ŚwiętokrzyskiejMapka. Wstęp wolny.

Aktywuj się w maratonie

zajęcia rekreacyjne


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Romantyczna Noc Saunowa

Romantyczna Noc Saunowa

zajęcia rekreacyjne

Wydarzenia

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Romantyczna Noc Saunowa

zajęcia rekreacyjne

Z Mapą do Lasu

bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Dojrzałe kobiety ćwiczą

zajęcia rekreacyjne

Aktywuj się w maratonie

zajęcia rekreacyjne

Aktywuj się w maratonie

zajęcia rekreacyjne

Samodzielny Harpuś #92 - Gdańsk Pachołek

impreza na orientację, trening

Wydarzenia

Opinie (9) 1 zablokowana

 • Sopot...

  Aura w plenerze dla Komando Fokus Arogant... już lepszy Gdańsk dla kobiet po 35 roku życia..

  • 0 0

 • Podajecie bledną lokalizacje treningów do maratonu w niedziele

  Konstantego Bergiela, 80-180 Gdańsk tam ,anie jak na wszej mapce wskazuje staw przy studzienki we Wrzeszczu

  • 0 0

 • Tego Bergiela wcale nie powinno być

  Beznadziejne miejsce do biegania, ciągle w kółko... Kto to wymyślił???

  • 3 0

 • Trzeba się ruszać bardzo dobry pomysł

  • 3 1

 • Ktos z urzedu miasta z komisji sportu najlepsza była w lesie TPK ale niesty urzednicy jak zawsze muszą cos popsuc

  I nawet lokalizacji im sie nie chciało poprawić co oni za mape maja ?

  • 1 0

 • nie mam jeszcze 35 lat ale już słowo dojrzałe mnie denerwuję

  • 3 1

 • zbiorowa onanizacja

  • 0 1

 • A ja tam sobie

  Pomacham hantelkami w domu i też będzie dobrze:)

  • 1 0

 • Witek co się tak spinasz?

  Wyluzuj ludzie i tak Cię już poznali.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Rytuał Szeherezady

zajęcia rekreacyjne

Rolkowisko w Ergo Arenie!

zajęcia rekreacyjne

Las w Mieście

warsztaty, spacer

Forum