• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Weekend dla aktywnych. Propozycje na 27-28 sierpnia

dak.
26 sierpnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
I mistrzostwa gry w kapsle już w sobotę. Organizuje i zaprasza redakcja Trojmiasto.pl I mistrzostwa gry w kapsle już w sobotę. Organizuje i zaprasza redakcja Trojmiasto.pl

Aktywni w ostatni weekend wakacji nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. Do wyboru będą: mistrzostwa gry w kapsle, maraton sierpniowy, crossfit i palant na plaży, joga, ping-pong, rowery, bieganie i wiele innych. Wszystkie imprezy i treningi znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 27-28 sierpniaTrójmiejskie Mistrzostwa Gry w KapsleZapraszamy na jedyne takie, I Trójmiejskie Mistrzostwa Gry w Kapsle organizowane przez Trojmiasto.pl. Spotykamy się w sobotę, 27 sierpnia, w godz. 11-15 w Gdańsku na OłowianceMapka, przy napisie GDAŃSK. Wpadajcie wszyscy bez względu na wiek! Zmierzcie się w ekscytujących rozgrywkach lub kibicujcie znajomym. Dobra zabawa i nagrody murowane.

Trojmiasto.pl organizatorem mistrzostw gry w kapsle. Przeczytaj zapowiedźTrójmiejskie Mistrzostwa Gry w Kapsle (17 opinii)

(17 opinii)
w plenerze, gry, zawody / wyścigi


Maraton Sierpniowy im. Lecha WałęsyW sobotę, 27 sierpnia, w godz. 8-20 odbędzie się XII edycja wrotkarskiego Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy. Rywalizacji na dystansie maratonu będą towarzyszyć półmaraton oraz wyścig fitness na 10 km. Poza sportowymi zmaganiami na uczestników imprezy będą czekać szkółki wrotkarskie, targi sprzętu wrotkarskiego oraz zbiórka charytatywna. Zapisy zostały zamknięte, ale to wciąż dobra okazja do kibicowania.

Warto podkreślić, że tego dnia nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Żaglowej oraz Marynarki Polskiej na odcinku od ul. Narwickiej do ul. Wyzwolenia. Ruch w tym czasie będzie prowadzony objazdami i kierowany przez Policję. W ww. czasie dojazd na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk oraz wyjazd ze stadionu będą możliwe tylko od strony dzielnicy Gdańsk-Brzeźno, tj. od ul. Droga Zielona i częścią ul. Pokoleń Lechii.

Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy (11 opinii)

(11 opinii)
200 zł
zawody / wyścigi, zajęcia rekreacyjne


Zobacz, jak wyglądał Maraton Sierpniowy w 2019 roku.Cross Mixed Zone GdańskCross Mixed Zone Gdańsk powraca na Lotos Stadion LetniMapka w Brzeźnie. Na specjalnym torze każdy duet damsko-męski będzie się musiał zmierzyć z kilkunastoma konkurencjami i wykonać ćwiczenia dla twardzieli. Lista startowa jest już zamknięta. Tak jak przed rokiem w rywalizacji weźmie udział 16 mikstów. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Początek imprezy w niedzielę, 28 sierpnia, o godz. 11, zakończenie ok. 16.

Cross Mixed Zone Gdańsk powraca. Przeczytaj zapowiedźCross Mixed Zone 2022 (1 opinia)

(1 opinia)
zawody / wyścigi


Zobacz, jak wyglądały ubiegłoroczne zawody Cross Mixed Zone.Plażowy Puchar Polski w PalantaW sobotę, 27 sierpnia, o godz. 11 rozpocznie się Plażowy Puchar Polski w Palanta. Na kibiców na Lotos Stadionie LetnimMapka w Brzeźnie czekają: drużyny z całej Polski, wyjątkowa oprawa i atmosfera. Wstęp jest darmowy.

Plażowy Puchar Polski w Palanta

turniej


Zobacz, jak się gra w palantaJoga na moloSheraton ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na drugą edycję Jogi na molo. Podobnie jak miało to miejsce w maju, w niedzielny poranek, 28 sierpnia, o godz. 8 spotkamy się na sopockim moloMapka, aby przywitać dzień łagodną sesją jogi, którą poprowadzi Ola Żelazo. Wstęp jest darmowy.

Joga na molo (1 opinia)

(1 opinia)
trening, joga


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:


MH Automatyka Pomerania MTB Maraton Gdańsk (2 opinie)

(2 opinie)
120 zł
zawody / wyścigi

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Wyspa Sobieszewska

22 zł
impreza na orientację

Turnieje w Ping-Ponga (tenis stołowy) pod dachem

10 zł
gry, turniej

Rytuał Szeherezady - wieczór tylko dla kobiet

119 zł
zajęcia rekreacyjne

Kids Run

36 zł

XVIII Edycja Nocne Przejścia w Port Brzeźno

79,00 zł
w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Z Mapą do Lasu

10 - 15 zł
bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Zróbmy totalne eldorado

spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Sportowe zakończenie wakacji! Otwarte treningi siatkówki dla najmłodszych

zajęcia rekreacyjne, trening

Samodzielne Z Mapą do Lasu

10,00 zł
bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Bieg "Tropem Misia Wojtka"

35 zł
bieg

Joga na 100czni

joga

Joga na bulwarze w Gdyni (2 opinie)

(2 opinie)
joga
dak.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (14)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Górna Radunia, popołudniowy spływ kajakowy z ogniskiem i biesiadą (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne, regaty, rajd / wędrówka

31. Lato Teatralne: Warsztaty tańca izraelskiego

warsztaty, kurs tańca

Poniedziałkowa wędrówka po regionie: szmaragdowe Jezioro Głębokie

25-40 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum

Najczęściej czytane