• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 2-3 kwietnia

dak.
1 kwietnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Ślizgawki w hali Olivia ruszyły jako pierwsze w sezonie i jako ostatnie go zamykają. Ślizgawki w hali Olivia ruszyły jako pierwsze w sezonie i jako ostatnie go zamykają.

Jak aktywnie spędzić czas w pierwszy kwietniowy weekend w Trójmieście? Na miłośników aktywności fizycznej czekają różne propozycje, m.in. ostatnia okazja na jazdę na łyżwach, piesze wędrówki, gry na orientację czy treningi frisbee. Wszystkie wydarzenia znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 2-3 kwietniaOstatni weekend ze ślizgawką w sezonie 2021/22To będzie ostatni weekend w sezonie 2021/22, gdy będzie można pojeździć na łyżwach. Ślizgawka w hali OliviaMapka będzie dostępna w sobotę, 2 kwietnia, w godz. 10-17 oraz w niedzielę, 3 kwietnia, w godz. 10-20. Godzinna sesja kosztuje 20 zł. Natomiast ślizgawki na placu Zebrań LudowychMapka oraz w GdyniMapka już nie działają.

Sprawdź, co kryją wypożyczalnie łyżew w TrójmieścieWypożyczalnie łyżew w Trójmieście. Sprawdź, co kryjąHarpuś z mapą do Banina i w OsowejPomorski Klub Orientacji Harpagan w sobotę, 2 kwietnia, zaprasza na imprezę na orientację z mapą do Opery LeśnejMapka, a w niedzielę, 27 marca, w OsowejMapka. Zainteresowani uczestnicy będą mieli do wyboru po cztery trasy. Mile widziane są także dzieci. Doświadczeni biegacze też znajdą trasę na dobry trening. Baza imprezy czynna od godz. 10:30. Starty do godz. 13. Zapisy na stronie internetowej. Bilety normalne w cenie 20-25 zł, natomiast ulgowe od 1 do 15 zł.

Sprawdź, czego uczą spacery z mapąHarpuś z mapą do Opery Leśnej!

20 - 25 zł
impreza na orientację, trening


Piesze wędrówki z rodzinąMiasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu i Grupa Rekreacyjna 3miasto zaprasza na drugą tegoroczną rodzinną wędrówkę w ramach programu "Aktywuj się w Gdańsku". Wspólne spacery z przewodnikiem w terenie to wspaniała okazja, aby poznać ciekawostki przyrodnicze i historyczne leśnych zakamarków Trójmiasta. Podczas drugiego spotkania zapoznać się będzie można z historią skoków narciarskich na terenie Gdańska. Do zobaczenia będą: fundamenty oraz kamień węgielny powstania skoczni narciarskiej, a także pomnik niemieckiego skoczka, który zabił się podczas turnieju zimowego. Zbiórka na parkingu przy Dolinie SchabowegoMapka w niedzielę, 3 kwietnia, o godz. 9:50. Udział bezpłatny.

Piesze wędrówki z rodziną

spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka


Bezpłatne treningi Ultimate FrisbeeW każdą sobotę do 30 kwietnia, w godz. 12-14, przy ul. Bitwy pod Płowcami w SopocieMapka odbywają się darmowe treningi Ultimate Frisbee. Zajęcia o różnym stopniu zaawansowania przewidziane są dla dzieci i dorosłych.

Frisbee zyskuje na popularności w Trójmieście. Gdzie i w jakiej formie grać?Bezpłatne treningi Ultimate Frisbee

zajęcia rekreacyjne


Gry Parkowe na OrientacjęW niedzielę, 3 kwietnia, o godz. 9:30 rozpocznie się kolejny epizod XI sezonu Gier Parkowych na Orientację. Odbędzie się w parku OruńskimMapka. Udział kosztuje 1-12 zł. Mieszkańcy Gdańska (dzięki wsparciu imprezy ze środków Budżetu Obywatelskiego) są zwolnieni z opłat. Wcześniej należy uzupełnić formularz internetowy.

Gry Parkowe na Orientację

22 zł
impreza na orientację


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:


Otwarcie Portu Brzeźno! Sezon 2022

zajęcia rekreacyjne

Nabór do grupy wyczynowej w gimnastyce sportowej kobiet

zajęcia rekreacyjne, trening

Nabór do grupy wyczynowej w gimnastyce sportowej kobiet

zajęcia rekreacyjne, trening

PBT Bałtyk 600 / Maraton Rowerowy (1 opinia)

319 - 479 zł
zawody / wyścigi

Aqua Senior Aerobik

175 - 300 zł
zajęcia rekreacyjne

Koszykówka dla dzieci i młodzieży

zajęcia rekreacyjne, trening

Wieczór tylko dla kobiet (3 opinie)

zajęcia rekreacyjne
dak.

Wydarzenia

Opinie (4) 1 zablokowana

 • NAjpiekniesze lodowisko Północy (1)

  ja Wybieram sie na ostatnia ślizgawkę do Olivii, super atmosfera, bardzo dobrze przygotowany lód, pyszna gorąca czekolada i szarlotka. Dziękujemy za wspaniałe ślizgawki przez cały sezon. W tych ciężkich czasach dla dzieci , mlodziezy i dorosłych z Trojmiasta i okolic to była duża rozrywka i dużo zdrowia i radości w czasie pandemii. Dziekujemy Serdecznie wszystkim pracownikom i szefostwu lodowiska.

  • 2 3

  • Srogo posmarowane wazeliną. Ktoś z rodziny K?

   • 3 1

 • (1)

  Gdynia Rodzinna zaprasza na drugi spacer w ramach cyklu Rodzinne spacery po Gdyni pt. Gwiezdna Wyprawa - Kępa Redłowska.

  Spragnieni wrażeń i przygody? Wspólnie sięgnijmy gwiazd maszerując jedną z tras Gwiezdnej Wyprawy, czyli dziewięciu wędrówek po najwyższych gdyńskich wzniesieniach. Zapraszamy na spacer pieszym szlakiem Kępy Redłowskiej, by odkryć militarną perełkę ukrytą pośród drzew - 11. Baterię Artylerii Stałej (BAS), poszukać pięknej przyrody jednego z najstarszych rezerwatów przyrody w Polsce oraz przekonać się, gdzie hibernują nietoperze. To tylko część atrakcji. Spacer ma utrudnienia dla wózków dziecięcych. Na teren rezerwatu nie można zabierać piesków!

  Spacer poprowadzi Danuta Ślipy z Frajdy nad Morzem.

  Kiedy: 2 kwietnia 2022 r.
  Start: godzina 11.00
  Miejsce: Polanka Redłowska
  Czas trwania spaceru: około 2 godziny

  • 1 0

  • Oki i tym razem spacer za darmo. Ostatnio po Polance Redlowskiej kosztował z 40 zł. Trojmiasto bardzo nieładnie nie wspominać o takich wydarzeniach. Tylko tych płatnych.

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Qigong Falun Dafa w Gdyni w COP

spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia Zumbini

50 zł
zajęcia rekreacyjne

Spacery wtorkowe z przewodnikiem (1 opinia)

wykład / prezentacja, spacer

Forum

Najczęściej czytane