• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 4-5 marca

mip
3 marca 2023, godz. 06:00 
Opinie (4)

Weekend 4-5 marca można będzie spędzić w aktywny sposób. W sobotę i niedzielę do wyboru będą m.in. bieganie, wycieczka rowerowa czy gry na orientację. Ponadto odbędzie się wiele wydarzeń i treningów: jogi, morsowania, siatkówki, tańca czy zumby. Wszystkie znajdziesz w naszym Kalendarzu imprez.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 4-5 marcaSopocki Bieg InkiW sobotę, 4 marca, w Sopocie na sportowo uczczona zostanie pamięć o Danucie Siedzikównie ps. "Inka". Biegacze mają do wyboru dwa dystanse: 2023 i 5000 metrów. Start i meta ulokowane będą na Łysej GórzeMapka. Początek zmagań o godz. 12. Z kolei o godz. 11:15 organizatorzy zapraszają na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Wprawdzie internetowe zapisy zostały już zamknięte, ale będzie można uczynić to także w dniu startu w biurze zawodów, które będzie czynne od godz. 10. Wpisowe wynosi 25 zł. Po biegu zaplanowano przemarsz i złożenie kwiatów przy pomniku Danuty Siedzikówny "Inki" i Armii Krajowej.

Sopocki Bieg Inki

25 zł
bieg


Wyspa Sobieszewska MTB TrailNa nietypową rowerową wycieczkę w sobotę, 4 marca, zaprasza Grupa Rekreacyjna 3miasto. Skierowana jest ona do osób dorosłych, amatorów turystyki rowerowej gustujących w wycieczkach połączonych z wypoczynkiem na łonie natury. Trasa na Wyspie Sobieszewskiej o długości 28-30 km w formie pętli wieść będzie głównie wąskimi ścieżkami, które przecinają wyspę wzdłuż i w poprzek. Zważywszy na dość urozmaicony obszar wyspy, liczne zalesione wydmy do pokonania będzie wiele krótkich, ale miejscami stromych podjazdów i zjazdów. Zbiórka na parkingu na końcu ul. NadwiślańskiejMapka o godz. 10. Start 15 minut później. Wpisowe płatne na miejscu 40 zł. W przypadku par - 70 zł.

Wyspa Sobieszewska MTB Trail

40 - 70 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka


Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Gdynia-WitominoBractwo Przygody Almanak zaprasza do udziału w zabawie z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" na gdyńskim WitominieMapka. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto. Najważniejsze jest to, że niekoniecznie musimy... biegać. To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną - z dzieckiem, a nawet z babcią. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Ponadto zawody mają charakter edukacyjny i popularyzujący nawigację w terenie oraz czytanie mapy. Początek o godz. 9:30.

Do wyboru są 4 kategorie o różnym poziomie trudności. Aby się zapisać, wcześniej należy wypełnić formularz internetowy. Koszt udziału to 2-27 zł.

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Gdynia Witomino

27 zł
impreza na orientację


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Siatkarski Dzień Kobiet w Gdańsku

500 zł
imprezy i akcje charytatywne, mecz

Warsztaty Aerial Jogi dla początkujących

200 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie, joga

Babki w kurorcie

spotkanie, warsztaty, joga

Taniec z akrobatyką (1 opinia)

kurs tańca

Gimnastyka dla seniorów

zajęcia rekreacyjne

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening
Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie
Impreza odwołana

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Marinowe morsowanie (1 opinia)

15 zł
morsowanie

Morsowanie w Gdańsku

morsowanie

Zumba & Morsowanie

zajęcia rekreacyjne
mip

Wydarzenia

Opinie (4)

 • Sopocki Bieg Inki warto skorzystac jak jeszcze można jak wygra PO to mogą juz nie byc organizowane bo dla nich Polska to

  • 2 9

 • Ja wezmę udział w Biegu Wyzwolonych Kobiet

  • 1 2

 • w całejj Polsce teraz organizuje sie biegu zołnierzy wykletych są bardzo popularne

  • 0 0

 • I bardzo dobrze, wykorzystać słonko na maxa. Tylko pamiętajcie zostawić blachosmrody pod domem na parkingach w miarę możliwości oczywiście.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Lindy Hop od podstaw | intensywne warsztaty

120 zł
warsztaty, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne, trening

Tajemnice Gdańska - Rezydencje gdańskiej elity. Spacer rowerowy

35 zł
wykład / prezentacja, spotkanie, spacer

Harpuś - z mapą do Mikoszewa!

25 zł
bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane