stat

Weekendowa Strefa Aktywności. Football Hub Cup

Akcja Weekendowa Strefa Aktywności nabiera tempa. W każdą sobotę i niedzielę wakacji przy Stadionie Energa Gdańsk można aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

W najbliższą sobotę (1 sierpnia) o godz. 12.00 rozpocznie się turniej piłkarski dla dorosłych Football Hub Cup. W rywalizacji może wziąć udział 8 zespołów, wstęp jest bezpłatny. Szczegółowe informacje, o turnieju oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://cup.footballhub.pl/zapisz- druzyne/. Podczas turnieju promowana będzie postawa fair play, której symbolem będą zielone kartki. Zespół, który uzbiera ich najwięcej będzie mógł
liczyć na nagrodę. Na zwycięzców turnieju czekają pamiątkowe puchary.

Weekendowa Strefa Aktywności to wakacyjna akcja dla mieszkańców i turystów objęta honorowym patronatem Prezydent Miasta Gdańska. Jest realizowa w ramach inicjatywy #CzasNaGdańsk. W każdy weekend na odwiedzających gdański stadion od 11:00 do 17:00 czekają m.in. dmuchańce, latawce, animacje dla dzieci, bańki mydlane oraz foodtrucki i  strefa małej gastronomii, gdzie można wspólnie odpocząć na świeżym powietrzu. Cały czas działa też FUN ARENA - największe centrum rozrywki w Trójmieście. Od 11:00 do 12:00 odbywają się darmowe warsztaty rolkarskie prowadzone przez doświadczonych instruktorów ze szkółki rolkowej Roll4All.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl