• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wieczór Tańca

Zatańczymy wspólnie orientalny taniec kobiecości, radości i zmysłowości! Pobawimy się przebierankami i makijażami w stylu orientalnym.

lip 2

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
ulgowy 90 zł
lip 4-8

poniedziałek - piątek, godz. 18:00

bilety 620 zł
przedsprzedaż 550 zł
W czasie tanecznego spotkania zatańczymy:
- taniec spontaniczny i improwizację
- taniec terapeutyczny uwalniający napięcia z ciała
- taniec orientalny z woalami i chustami
- 2 kobiece tańce w kręgu

W swobodnym tańcu otworzysz się bardziej na swoje ciało, kobiecość i radość z tańca. Uruchomimy bardziej nasze biodra, nogi, ramiona, zrzucimy nagromadzone napięcia i stres aby radośnie zapomnieć się w tańcu. )tworzymy się na spontaniczność i radość, przepływ i wyrażanie siebie poprzez ruch oraz taniec, a wszystko w ciepłej, przyjaznej, kobiecej atmosferze.

Nie jest ważny wiek, kondycja fizyczna, figura ani wcześniejsze doświadczenia taneczne, mile widziane są kobiety dojrzałe i panie puszyste. Tańczymy na bosaka lub w miękkim obuwiu, w wygodnych strojach kobiecych czyli sukienkach, spódnicach. Zabierz wodę i dobry humor. Przebierz się lub zabierz ze sobą stój do przebrania się lub element stroju karnawałowego.

Prowadząca:
Agnieszka Miłaja Głuszczyńska
- jestem psychologiem, terapeutką tańcem, instruktorem improwizacji tańca, trenerem rozwoju osobistego, holistycznym coachem (ciało+umysł+dusza). Prowadziłam ośrodek rozwoju i terapii tańcem, obecnie alchemia tańca i coachingu. Od lat tańczenie jest dla mnie formą rozwoju osobistego i sposobem radzenia sobie ze stresem. Więcej informacji o mnie znajdziesz na: www.Alchemiatanca.pl

Pytania i informacje do prowadzącej: gluszczynska@wp.Pl , tel. 609-679-046

Zapisy mailowo:centrum@jogapilates.Pl,
sms/telefonicznie: recepcja 507 154 782 lub osobiście w recepcji studia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl