stat
Impreza już się odbyła

Wieczór Tańca

Zatańczymy wspólnie orientalny taniec kobiecości, radości i zmysłowości! Pobawimy się przebierankami i makijażami w stylu orientalnym.

w każdy poniedziałek (od 20.04 do 29.06.2020), godz. 10.00

Gdańsk,
bilety 170-200 zł
ulgowy 125-160 zł
cze 11-14

czwartek - niedziela, godz. 9:00

Wieżyca-Koszałkowo, Centrum Aktywnego...
bilety 70-1000 zł
W czasie tanecznego spotkania zatańczymy:
- taniec spontaniczny i improwizację
- taniec terapeutyczny uwalniający napięcia z ciała
- taniec orientalny z woalami i chustami
- 2 kobiece tańce w kręgu

W swobodnym tańcu otworzysz się bardziej na swoje ciało, kobiecość i radość z tańca. Uruchomimy bardziej nasze biodra, nogi, ramiona, zrzucimy nagromadzone napięcia i stres aby radośnie zapomnieć się w tańcu. )tworzymy się na spontaniczność i radość, przepływ i wyrażanie siebie poprzez ruch oraz taniec, a wszystko w ciepłej, przyjaznej, kobiecej atmosferze.

Nie jest ważny wiek, kondycja fizyczna, figura ani wcześniejsze doświadczenia taneczne, mile widziane są kobiety dojrzałe i panie puszyste. Tańczymy na bosaka lub w miękkim obuwiu, w wygodnych strojach kobiecych czyli sukienkach, spódnicach. Zabierz wodę i dobry humor. Przebierz się lub zabierz ze sobą stój do przebrania się lub element stroju karnawałowego.

Prowadząca:
Agnieszka Miłaja Głuszczyńska
- jestem psychologiem, terapeutką tańcem, instruktorem improwizacji tańca, trenerem rozwoju osobistego, holistycznym coachem (ciało+umysł+dusza). Prowadziłam ośrodek rozwoju i terapii tańcem, obecnie alchemia tańca i coachingu. Od lat tańczenie jest dla mnie formą rozwoju osobistego i sposobem radzenia sobie ze stresem. Więcej informacji o mnie znajdziesz na: www.Alchemiatanca.pl

Pytania i informacje do prowadzącej: gluszczynska@wp.Pl , tel. 609-679-046

Zapisy mailowo:centrum@jogapilates.Pl,
sms/telefonicznie: recepcja 507 154 782 lub osobiście w recepcji studia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl