• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielka leśna zabawa

Po zeszłorocznym sukcesie świetnej zabawy na świeżym powietrzu z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka w Kolibki Adventure Park, Prezydent Wojciech Szczurek i Gdynia Rodzinna zapraszają Was ponownie, w to samo miejsce. Dokładnie 20 listopada między 11:00 a 15:00 wspólnie, całymi rodzinami poświętujcie z nami Prawo Dzieci do Beztroskiej Zabawy.

Przygotowaliśmy dla Was zjazdy linowe, strzelnicę, ściankę wspinaczkową, mini park linowy, domki na drzewach oraz specjalną trasę sekcji biegów terenowych.

Tego dnia wszystkie atrakcje w parku będą BEZPŁATNIE udostępnione dzieciom!

Każde dziecko ma swoje prawa. Jednym z nich jest prawo do beztroskiej zabawy na przykład w lesie! Zachęcamy Was, przyjdźcie do Adventure Parku z całymi rodzinami, przyjaciółmi i porządnie się wybawcie. Macie do tego prawo! zaprasza Wojciech Szczurek, prezydent miasta Gdyni.

Zapraszamy dzieci, waszych przyjaciół i całe rodziny. Zabawa w lesie pozwoli Wam wybiegać emocje, stresy, wypełni was pozytywnymi endorfinami i radością. Będziecie mieli szansę wybawić się na całego na świeżym powietrzu. Możecie po wszystkim wygrzać się przy przygotowanym dla Was ognisku.

Pamiętajcie każdy z Was ma Prawo do Beztroskiej Zabawy!

Więcej informacji na www.gdyniarodzinna.pl

Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka obchodzony jest 20 listopada. Data nawiązuje do 1989 r. kiedy to Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych przyjęło Konwencję o Prawach Dziecka. To Polska w 1978 r. przedstawiła projekt Konwencji i zaproponowała Komisji Praw Człowieka ONZ jej uchwalenie

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl