• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielki Mecz Podaj Dalej (2 opinie)

W sobotę 26 maja na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się wielkie piłkarskie wydarzenie - Charytatywny mecz #PodajDalej. Tego dnia naprzeciw siebie staną Przyjaciele Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci oraz drużyna Telewizji TVP. Wszystko po to, aby zebrać środki na wsparcie podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Wśród zawodników znajdą się gwiazdy seriali, sportu, dziennikarze i politycy.

- Już po raz szósty spotkamy się na Stadionie Energa Gdańsk, żeby przy okazji wspólnego przeżywania sportowych emocji, zgromadzić środki niezbędne do opieki nad naszymi małymi podopiecznymi - mówi Dorota Kaszubowska, dyrektor ds organizacyjnych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. - Nasi pacjenci wymagają stałej, całodobowej opieki w swoich rodzinnych domach, w promieniu 100 kilometrów od Gdańska, dlatego potrzeby finansowe są bardzo duże.

Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.45. Zarówno w drużynie Telewizji Polskiej, jak i Hospicjum, zobaczymy osoby znane z pierwszych stron gazet, takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Rafał Patyra, Wojciech Grzyb, Dariusz Michalczewski, Julia Kamińska i Marek Plawgo. Tego dnia na kibiców będą też czekać liczne rodzinne atrakcje: na błoniach Stadionu rozstawiona zostanie strefa zabawy, z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci oraz dorosłych. Będzie też malowanie twarzy oraz kolorowe tatuaże, a wszystko przy miłej dla ucha muzyce. W zadaszonej części stadionu znajdować będzie się dodatkowo strefa gier planszowych. Pomocą mniej doświadczonym graczom służyć będą w tym dniu znani trójmiejscy blogerzy i youtuberzy planszówkowi oraz przedstawiciele najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw gier.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na miejscu kwestować będą wolontariusze z Hospicjum. Wszelkie środki zgromadzone podczas meczu #PodajDalej zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych Fundacji. Partnerem głównym charytatywnego meczu #PodajDalej jest Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. - Port Gdańsk to nie tylko przeładunki towarów i ogromne statki. To także zespół ludzi, którzy chcą pomagać. W sobotę na stadionie pojawi się wielu pracowników Portu z całymi rodzinami. Wierzę, że dzięki ich zaangażowaniu do Hospicjum trafią naprawdę pokaźne sumy - mówi Łukasz Greinke, prezes ZMPG.

Funkcjonująca aktywnie od 10 lat Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci zapewnia nieuleczalnie chorym podopiecznym i ich rodzinom pomoc lekarską, pielęgniarską, psychologiczną i socjalną. Pod opieką Hospicjum znajdują się pacjenci ze schorzeniami metabolicznymi, genetycznymi i nowotworowymi.

Mecz charytatywny #PodajDalej - Przyjaciele Hospicjum vs TVP

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • Mecz tuż tuż a informacji brak (1)

  Nie chcę nic mówić ale mecz za 3 dni a informacji jak na lekarstwo.
  Nie wiadomo jak impreza będzie wyglądać, czy są jakieś wejściówki itd.

  • 6 0

  • Wiatm

   Wejscie darmowe wiec trzeba byc, mecz rozpocznie sie o 16:00 i potrwa 90minut.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl