stat
Impreza już się odbyła

Wirtualne biegowe wyzwanie GUR 2021

Niestety w związku z kolejnym przedłużeniem zakazu organizacji imprez sportowych, wydarzenie Garmin Ultra Race Gdańsk, które było zaplanowane na 24 kwietnia zostało odwołane. Niemniej jednak uczestnicy mają szansę skorzystać z alternatywy w postaci projektu Wirtualne Biegowe Wyzwanie GUR 2021.

Projekt nie jest imprezą sportową i ma charakter rekreacji, podejmowanej indywidualnie, w celu poprawy wydolności, odporności oraz ogólnej kondycji uczestniczących. Uczestnicy wyzwania biorą w nim udział na własne ryzyko. Wyzwanie nie będzie zabezpieczone pod kątem medycznym.

Uczestnicy odwołanego Garmin Ultra Race Gdańsk mają wyboru jedną z czterech opcji:

1) Udział w WIRTUALNYM BIEGOWYM WYZWANIU GUR 2021

2) Przeniesienie opłaty startowej na Garmin Ultra Race Myślenice 2021 (08.05.2021 r.), Garmin Ultra Race Radków 2021 (10-12.09.2021 r.) lub Garmin Ultra Race Gdańsk (04.12.2021 r.).

3) Voucher do wysokości wniesionej opłaty startowej, do wykorzystania na dowolną imprezę organizowaną przez Labosport Polska do końca 2022 roku.

4) Zwrot opłaty startowej.

Decyzje dotyczące wybranej opcji należy zgłosić przez zamieszczony stronie wydarzenia Formularz do 14 kwietnia 2021. Osoby, które do tego dnia nie dokonają wyboru, zostaną uznane za osoby, które zamierzają wziąć udział w Wirtualnym Biegowym Wyzwaniu GUR 2021 w dniu 24.04.2021 r.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl