stat
Impreza już się odbyła

Wspinaczka - Łatwe początki

W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich nowicjuszy na cykliczną imprezę "ŁATWE POCZĄTKI" !! Godzinne zajęcia podczas których instruktorzy Tribloka pomogą stawiać pierwsze kroki na ścianie. Koszt to tylko wejściówka: 14 / 12 pln lub karty Multisport / OK System. Zapraszamy na trening i wspólną zabawę!

sie 9

niedziela, godz. 9:30 - 14:30

Gdynia Gołębiewo
Wstęp wolny
Impreza na stałe wchodzi do naszego kalendarza co oznacza, że w każdą niedziele o g.18.00 będzie można spróbować swoich sił pod opieką sympatycznego instruktora, który w przystępny sposób przeprowadzi Was przez pierwszy level (specjalnie ułożone trasy dla zupełnie początkujących) i zapozna z klimatem Tribloka :))

Strój - wystarczy jak na lekcje wf lub fitness :) wygodne trampki ew. mamy trochę używanych butów wspinaczkowych, które wypożyczamy za darmo ;)

W razie pytań, można pisać na info@triblok.pl lub zadzwonić: 881 473 706

ZAPRASZAMY!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl