stat
Impreza już się odbyła

Wyroluj Raka 2019 Nightskating (1 opinia)

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na akcję Wyroluj raka! W wyjątkowej atmosferze i przy asyście DJ-a przejedziemy na rolkach przez Gdańsk. Ponadto planujemy również wspólną naukę jazdy na rolkach, pokazy, konkursy.

Brzmi dobrze? Będzie jeszcze lepiej! Spędzenie miłego wieczoru chcemy połączyć z czymś pożytecznym i właściwie w tym wszystkim najważniejszym. Przed rozpoczęciem przejazdu na specjalnych stanowiskach będą na Was czekali przedstawiciele GUMedu, którzy odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące profilaktyki nowotworów oraz na specjalnych fantomach będą uczyć samobadania piersi. Jest to okazja, aby nie tylko zrobić coś dla siebie, ale również swoją obecnością uświadomić innych o istnieniu problemu i konieczności regularnych badań.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Zapisy:
https://link.do/gzk4b

Regulamin:
https://link.do/u16NI

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl