stat
PATRONAT

Wyspa O-Cup 2022

Wyspa O-Cup - nie ma to jak porządne, techniczne otwarcie sezonu w biegu na orientację!
Marcowe zawody na Wyspie Sobieszewskiej.

Mapa - forma - rzeźba.

Teren zawodów
3 etapy w technicznym terenie
Zawody odbędą się w całości na terenie Wyspy Sobieszewskiej. Teren charakteryzuje się mały przewyższeniami terenu i ciekawą, czujną mikrorzeźbą. Przebieżność od doskonałej do trudnej (w większości terenu bardzo dobra), sieć ścieżek rozwinięta.

Program
Poniżej prezentujemy wstępny program Wyspy O-Cup 2022. Odbędą się 3 etapy BnO dokładne godziny startów zostaną podane wkrótce (wszystkie etapy odbędą się za dnia):

12 marca, sobota
rano E1 dystans średni
po południu E2 dystans średni
13 marca 2022, niedziela
rano E3 dystans klasyczny

Uwaga
Organizatorzy przygotują również pakiet treningów przed i po zawodach w najbliższym czasie zaprezentujemy ich harmonogram. Będzie to doskonały pretekst do zorganizowania klubowych konsultacji czy zgrupowania!

Wyspa O-Cup to harpaganowa propozycja mocnego rozpoczęcia sezonu startowego w biegu na orientację! Sprawdź swoją formę i rzeźbę Wyspy Sobieszewskiej
Proponujemy 3 etapy w ramach zawodów, a także dodatkowe treningi techniczne, na bazie których kluby mogą przygotować ciekawy obóz czy konsultacje!

Szczegóły wkrótce:
https://www.harpagan.pl/wyspa/
sty 2

niedziela, godz. 10:30

Sopot, Moniuszki
bilety 10 - 15 zł
sty 15

sobota, godz. 10:00

Gdańsk, Złota Karczma
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl