Wystartuj w wyścigu pływackim przy molo

23 lipca 2014 (artykuł sprzed 9 lat)
Czy w tym roku uda się pobić rekord frekwencji podczas jednego wyścigu, który wynosi 210 pływaków? Czy w tym roku uda się pobić rekord frekwencji podczas jednego wyścigu, który wynosi 210 pływaków?

Tradycyjnie, sopocki MOSiR startuje latem z kolejną edycją wyścigu pływackiego dookoła molo Timex Cup 2014. Chętni muszą być przygotowani na przepłynięcie ok. 1200 m wokół jednej z największych atrakcji turystycznej kurortu. Pierwszy wyścig w sobotę, bezpłatne zapisy rozpoczną się o godz. 9.

Najbliższy wyścig będzie jednym z trzech planowanych przez sopocki MOSiR na lato 2014. Kolejnych odsłon możemy spodziewać się 9 i 23 sierpnia. Start odbędzie się w samo południe, a każdy, kto ukończy rywalizację otrzyma pamiątkowy medal, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

REKORDOWY FINAŁ PŁYWACKICH ZAWODÓW TIMEX CYP

Rywalizacja odbywać się będzie w 6 kategoriach wiekowych. Nad bezpieczeństwem pływaków czuwać będzie sopockie WOPR. Na koniec zmagań zostanie stworzona klasyfikacja generalna.

Zapisy prowadzone będą w dniu zawodów, w godz. 9-11:30, na plaży przy "Czarnej Perle" (wejście nr 19). Start odbędzie się w samo południe.

Zeszłoroczna edycja zakończyła się rekordem frekwencji. Na stracie stanęło 210 pływaków. Klasyfikację generalną pań wygrała Joanna Zachoszcz. Wśród mężczyzn najlepszy w 2013 roku był Mateusz Konopka.

Wyścig pływacki dookoła mola (1 opinia)

(1 opinia)
zawody / wyścigi

Opinie (2) 2 zablokowane

• plywak

Niech tylko te glony spod mola wyłowią bo capi tam okropnie..

• 18 0

• podpis zdjęcia

"Czy w tym roku uda się pobić rekord frekwencji podczas jednego wyścigu, który wynosi 210 pływaków?"

Pst! Pst! Nie jest to fortunny i zrozumiały podpis.