stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XI Maraton Fitness Spójnia

Wszystkich miłośników fitnessu zapraszamy na XI Maraton Fitness Spójnia, który odbędzie się 6 grudnia 2014 od godziny 10:00 w klubie Fitness Spójnia przy ul. Słowackiego 4 w Gdańsku Wrzeszczu. W programie zajęcia Power Shape, Zumba, Step&Shape, Efektywne wzmacnianie, Piłki oraz Stretching.

Tradycyjnie w trakcie trwania imprezy wszystkich uczestników zaprosimy na mały poczęstunek do Klubu Muzycznego Dobry Wieczór oraz na zakończenie maratonu rozlosujemy nagrody ufundowane przez naszych licznych sponsorów. Oprócz ćwiczeń zapraszamy również do naszego kąciku zdrowia i urody gdzie będzie można zasięgnąć porady dietetycznej i skorzystać z różnych usług kosmetycznych.

Zapisy już trwają w recepcji Fitness Spójnia. Szczegóły pod nr tel. 58 341 11 69 oraz na naszym koncie na facebook'u (www.facebook.com/pages/Fitness-Klub-Sp%C3%B3jnia/149778125117599).

Wstęp 25 PLN.

Serdecznie zapraszamy!!!"

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl