stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XIV Rodzinny Bieg Gdańszczan (2 opinie)

 • sobota, 8 czerwca 2019, godz. 08:00 - 11:30
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Bilety
  wstęp wolny

Miasto Gdańsk i Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego mają zaszczyt zaprosić na Rodzinny Bieg Gdańszczan, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019 r. Czternasta edycja tej imprezy po roku przerwy wraca na Stare Miasto i poprowadzi biegaczy urokliwymi uliczkami naszego miasta, między innymi przez kładkę na Motławie, obok pomnika Obrońców Poczty Polskiej, Długim Targiem, przez Zieloną Bramę.

Bieg na dystansie ok. 3000 m rozpocznie się o godzinie 10.00 na ul Szafarnia i przeznaczony jest dla wszystkich chętnych, od najmłodszych do najstarszych Gdańszczan. Zapraszamy całe rodziny, szkoły, dzielnice.

Przypominamy, że Podstawową ideą Biegu jest udział. Nie ma podziału na kategorie wiekowe i nie ma klasyfikacji końcowej. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w elektroniczny identyfikator "chip", dzięki któremu na mecie będzie możliwa szybka klasyfikacja.

Na uczestników jak zwykle czekają atrakcyjne nagrody. Każdy otrzyma pamiątkowy medal. Nagrodzone zostaną także najliczniej reprezentowane szkoły i dzielnice. Szczegółowe informacje znaleźć można w Regulaminie XIV Rodzinnego Biegu Gdańszczan.

Zapisy do biegu odbywają się elektronicznie na stronie: https://zapisy.sts do 04.06.2019 r. Limit startujących to 1500 osób.

Odbiór pakietów startowych jest możliwy w dniach 6 i 7 czerwca 2019 r. w godzinach 8:00 - 15:00 i 17:00 - 19:00 w Biurze Biegu w Gdańskim Zespole Schronisk i Sportu Szkolnego, Al. Grunwaldzka 244, 80-314 Gdańsk.


Trasa biegu:

START przy "Gdańskiej Marinie" Szafarnia nr 6 - Ołowianka, Parking przy Gdańskiej Filharmonii, Kładka nad Motławą, Wartka, Grodzka, Wapiennicza, Karpia, pl. Obrońców Poczty Polskiej, Zamkowa, Olejarna, U Furty, Grobla IV, Grobla III, Grobla II, Grobla I, Świętego Ducha, Krowia, Klesza, Chlebnicka, Kuśnierska, Długi Targ, Zielony Most, Stągiewna, Długie Ogrody, Szafarnia - META

Program XIV Rodzinnego Biegu Gdańszczan"

8:00 - 9:30 - ostateczna rejestracja uczestników indywidualnych w Biurze Zawodów imprezy,
9:00 - 9:45 - występy na scenie,
9:45 - 9:55 - wspólna rozgrzewka uczestników,
9:55 - powitanie uczestników,
10:00 - 11:00 - Start XIV Rodzinnego Biegu Gdańszczan,
11:00 - 11:30 - wręczenie nagród - zakończenie imprezy.

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • można się zapisać na miejscu w sobotę rano?

  • 0 0

 • czy gul....wicz weźmie udział, czy poleci z wadzajną na kiju?

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl